Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yeni Sony Palm Kameralar Çıktı
Yeni Sony Palm Kameralar Çıktı
16.02.2018 09:59

İki yeni Palm kamerasını (NX80 ve Z90) piyasaya süren Sony, bu modelleri kullanacak müşterileri için özel elektronik öğrenme içeriği hazırladı. İnternet üzerinden eğitim içeriğine ulaşmak için https://training.sony-europe.com/local/coursecategories/course/152  web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

PXW-Z90: Yayın kalitesi ellerinizde

En büyük yaratıcı hedeflerinizi güzel ve kompakt PXW-Z90 ile gerçekleştirin. Hızlı hareket eden nesneleri kolayca takip eden duyarlı Hızlı Hibrid AF ile 100 MB/sn’de XAVC QFHD olarak yayın kalitesinde 4K çekim yapın. Ek renk derecelendirmesine gerek kalmadan HDR içeriği HLG formatında çekin, düzenleyin ve görüntüleyin. Profesyonel bağlantılar, SDI prodüksiyon altyapınıza sorunsuzca entegre olur. 

HXR-NX80: Profesyonel gösterim

HXR-NX80 ile kurumsal video ve etkinlik prodüksiyonuna profesyonel bir dokunuş ekleyin. Olağanüstü görüntü kalitesi ve muhteşem iş akışı esnekliği ve depolama verimliliği için 100 MB/sn’de 4K veya 50 MB/sn’de XAVC S olarak Full HD kayıt yapın. Hızlı Hibrid AF etkileyici bir netlikle dinamik aksiyona kilitlenir. Anlık HDR iş akışı, içeriğinizin değerini artırır. 

Palm kameralarla bir profesyonel gibi çekim yapmayı öğrenmek için internet üzerinden eğitimi tamamladığınızda aşağıdaki içerikleri de biliyor olacaksınız:

Z90 NX80 Canlı Yapım

Canlı yapımlar için Z90 ve NX80’i MCX-500 ile birlikte kullanın.

Z90/NX80 Hareket Takibi ve Otomatik Odak

PXW-Z90 ve NX80 üzerinde takip ve otomatik odak kullanmayı öğrenin. 

Z90/NX80 Zaman Aralıklı Kayıt

PXW-Z90 ve NX80 ile zaman aralıklı (timelapse) kayıt yapın.

Z90/NX80 HLG’li Anında HDR

Hybrid Log Gamma ile renk derecelendirme gerekmeyen görüntü kaydedin.

Z90/NX80 Super Ağır çekim

PXW-Z90 ve NX80 kameralarda Super Slow Motion kullanın. 

Kayıt için: https://training.sony-europe.com/local/login/login_registration.php