Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Kış Olimpiyatlarında Harmonic MediaGrid Bellek Sistemleri
Kış Olimpiyatlarında Harmonic MediaGrid Bellek Sistemleri
21.02.2018 10:39

NBC Sports Group’un bir bölümü olan NBC Olympics, 9-25 Şubat tarihleri arasında Güney Kore’nin PyeongChang kentinde gerçekleştirilmekte olan XXIII Kış Olimpiyat Oyunları’nın yapımında Harmonic MediaGrid paylaşımlı bellek sistemlerini ve Spectrum MediaDeck bütünleşik medya sunucularını kullanıyor. 

NBC Olympics; Harmonic çözümlerini yayın, isteğe bağlı görüntü, dijital, haber operasyonlarında ve uzun vadeli arşivleme gibi, çeşitli yapım uygulamalarında kullanıyor. Harmonic Spectrum MediaDeck medya sunucular PyeongChang’da gelen tüm malzemelerin yayın sırasında kaydını ve proxy üretimini gerçekleştiriyor. Yayın merkezindeki NBC stüdyolarında ve Stamford’daki yayın merkezinde yer alan Harmonic MediaGrid paylaşımlı bellek sistemleri, dev bant genişliği ve kapasite ile merkezi, paylaşımlı bellek deposu sunuyor. 

NBC Olympics yapım iş akışı içerisindeki Harmonic MediaDeck medya sunucuları, sinyalleri gelen altmış tane etkinlik yerinin görüntülerini aynı anda kaydedip, Stamford tesislerindeki NBC personeline yerel Olimpiyat içeriği yapımı için 60 ek kayıt kanalının bağımsız denetlenmesi imkanını sunuyor. Her kaydın proxy sürümü, Stamford’daki ikinci bir MediaGrid’e iki adet 10 Gigabit devre ile bağlı bir Harmonic MediaGrid bellek sistemi üzerinde gerçek zamanda çoğaltılıyor. Bir dakikadan kısa bir sürede PyeongChang’da yaratılan yüksek çözünürlüklü içerik, internet akışı, VoD ve klasik yayın kurgusu için kullanılmak üzere Stamford MediaGrid sistemi üzerinde çoğaltılabiliyor.

Harmonic ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.