Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Wooden Camera D-Box Plus Dağıtım Adaptörü
Wooden Camera D-Box Plus Dağıtım Adaptörü
22.02.2018 11:47

ARRI Alexa Mini, V-Mount ve Gold Mount yuvalara yönelik D-Box Plus, popüler D-Box Alexa Mini’nin geliştirilmiş bir modeli. D-Box Plus kameranın Power, EXT ve SDI portlarına bağlanıyor. DC girişi artık büyük boy bir 4 bacaklı XLR konektörü ve öncelikli kullanılarak pilin tam dolu durumda tutulması sağlanıyor. 

Klasik fiziksel sigortaların yerine konulan işlemci denetimli akım sınırlandırıcı, kullanıcıya dönük taraftaki kayar anahtar ile 3.8, 5.8 veya 9 Amper olarak ayarlanabiliyor. 

Eğer kullanıcı aksesuarlar için belirlenen akımı aşarsa, sadece aksesuar çıkışları kesilerek kamera normal çalışır halde bırakılıyor. O anki akım aksesuar çıkararak veya yeniden yapılandırarak düşürüldükten sonra, aksesuara yeniden enerji gitmesi için reset butonuna basılabiliyor. 

V-Mount elemanında en yüksek kaliteli Anton Bauer ürünleri kullanıldı ve tek parça enerji plaka tasarımı hem son derece dayanıklı hem de hafif. 

D-Box Plus2ın altındaki 2 adet ¼-20 deliğe doğrudan Battery Swing Bracket (D-Box Plus için), Rod Clamp (15mm LW), Rod Clamp (15mm Studio) ve Rod Clamp (19mm) takılabiliyor. Ayarlanabilen bir yuva sistemi için Battery Slide kullanılabiliyor. 

Wooden Camera ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.