Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > DRM’den İlk Küresel Dijital Yayın Hazır
DRM’den İlk Küresel Dijital Yayın Hazır
03.03.2018 14:10

Digital Radio Mondiale Consortium, önde gelen endüstri yayıncısı Radio World International tarafından yayınlanan ilk DRM e-kitabını sunuyor.

DRM Drives Forward adlı 25 sayfalık e-kitap, önde gelen DRM üyeleri Ampegon, BBC, Fraunhofer IIs, Kintronics, Nautel ve RFmondial tarafından yazılmış makaleler, güncellemeler, haberler ve bilgiler içeriyor. İlgi çekici ve renkli formattaki elektronik kitapta, DRM Konsorsiyumu Başkanı Ruxandra Obreja tarafından yazılan çok başarılı Radio World bloglarından bazıları da yer alıyor.

Yayın DRM’nin küresel bir güncellenmesi olarak, yayıncılardan ve üreticilerden küçük ve büyük alanlarda DRM kullanımı konusunda bilgi ve açıklamalar; tek tüm bantlarda verimli ve en modern dijital ses yayın açık standardı olarak avantajları içeriyor. Küçük boyutlu DRM e-kitabında, DRM’nin Alman Donanmasında ve ABD Sahil Güvenliğinde kullanıldığı gibi veri yayınlama potansiyeli, DRM acil durum uyarı işlevi, son kurulumlardaki ve yeni ürünlerdeki güncellemeler hakkında yeni bilgiler de var.

22 Şubat’ta yayınlanan DRM elektronik kitabı radyo severler için ideal. Radio World abonelerine dağıtılan yayın, Radio World ve DRM web sitelerinden de edinilebiliyor.