Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Athensa Techlab Türkiye ile Döviz ve Ramazan Yayın Otomasyonu
Athensa Techlab Türkiye ile Döviz ve Ramazan Yayın Otomasyonu
29.03.2018 11:12

Athensa Techlab Türkiye, KJ – TitleBox kullanıcılarına üst düzeyde kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyor. Hizmetler arasında küçük, orta ve büyük ölçekli olmak üzere iki otomasyon var. 

TitleBox sistemi ile entegre çalışan “Döviz Otomasyonu”, istenilen kaynaktan alınan canlı döviz bilgilerini otomatik olarak güncelleyerek  ekrana aktarıyor. İsteğe göre kullanıcı, otomasyon yönetim arayüzünden, Usd, Euro, Bist, Altın vb. bilgilerin geçiş senaryosunu, süresini, dilediği gibi belirleyebilme opsiyonuna sahip. Akış senaryosu içeresine istenirse saat bilgisi, kanal adı, logosu, internet adresi gibi bilgilerin de eklenebilme özelliği sayesinde, bu otomasyon, her ölçekteki televizyon kanalına, izleyicinin ilgisini çeken kaliteli bir yayın yapma imkânı tanıyor. Tüm görseller kanala özel tasarlanabildiği için, otomasyon ile birlikte ekranda tekdüze yayıncılığında önüne geçiliyor. Otomasyon çalışırken TitleBox’ın kullanım kapasitesini kısıtlamıyor, kullanıcı  aynı zamanda dilediği gibi TitleBox üzerinde tüm diğer çalışmalarına da devam edebiliyor. Döviz otomasyonu, “Ramazan Otomasyonu” ile birlikte aynı zamanda, aynı sistemde kullanılabilmektedir. 

Athensa Techlab Türkiye, otomasyon projesinin ikinci kısmı olan “Ramazan Otomasyonu”yla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Bu otomasyon sayesinde kanallar, iftar & sahur vakitlerini görebilmek isteyen izleyici kitlesini de korumaya devam edebilecek. Ürün yayıncılara iftar ve sahur saatlerinde izleyicilerini bilgilendirmek için verimli ve kolay bir çözüm sunuyor. Tüm iftar ve sahur vakitleri otomasyonun içerisinde hazır halde bulunuyor. Müşterinin tek yapması gereken programı başlatmak; böylece şehir ve saat bilgileri gereken zamanda otomatik olarak yayınlanmaya başlıyor. Projenin amacı, günler-geceler boyu çalışıp yanlış bir vakit girme riskinden kurtarıp, izleyicileri sahur saatlerini kontrol etmek istediğinde bile aynı kanalda tutabilmek ve kullanıcı hatalarının önüne geçmek. 

Tüm bu süreçte ise Athensa Techlab Türkiye ekibi müşteriye 7x24 hizmet sağlamaya devam ediyor. Güncelleme yapan veya yeni TitleBox 7 sistemine sahip olan tüm müşterilerde, 1 yıl boyunca Athensa Techlab Türkiye’den 7 gün 24 saat ÜCRETSİZ teknik destek alabilmektedir.

TechLab ekibinin Satış Müdürü  Yücel Solmaz yeni projelerinden birisi olan hava durumu yayın otomasyon sistemi hakkında: “Kullanıcılarımızdan aldığımız geri dönüşleri çok önemseyen bir firmayız, bu geri dönüşlerin arasında en çok hava durumunu yayına aktarma konusundaki operasyonun zorluğu ve manuel yapılması sebebiyle yaşanılan hataların olduğu yönündeydi. Müşterilerden gelen talepleri değerlendirdik ve çok yakında hiçbir kullanıcı müdahalesi gerektirmeyen, TitleBox 7 ile birlikte entegre olarak tam otomatik halde çalışan bir hava durumu otomasyonunu müşterilerimize sunacağız. Bu konudaki çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Amacımız Türkiye’deki tüm televizyon kanallarının işini kolaylaştırmanın yanı sıra, en çok yapılan yanlış bilgi girişi ve hataların önüne geçmek.” dedi.

Athensa ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0850 532 75 69 numaralı telefondan Athensa Techlab Türkiye’yi arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.