Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > KinoFlo, Yeni LED Tube Prototipini Tanıttı
KinoFlo, Yeni LED Tube Prototipini Tanıttı
02.04.2018 11:00

KinoFlo Lighting, yeni LED Tube prototipini, 2-3 Şubat 2018’de Londra’da düzenlenen BSC Fuarında tanıttı. 

Halen geliştirilmekte olan ürünün IP64 seviyesinde su geçirmezlik özelliğine sahip olması bekleniyor. Haziran’da satışa sunulması beklenen ürün ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye Mart-Nisan 2018 itibariyle ulaşılabilir.

LED Tube’ler FreeStyle kontrol üniteleri ile uyumlu bir şekilde, tek kontrol ünitesi ile 4 LED Tube kontrol edebilecek. Piyasada varolan LED Tube’ler 180 derecelik açıya sahip iken, KinoFlo LED Tube, 310 derecelik bir açıya sahip olacak. Arkasında metal raylı bir sistem olan LED Tube, mevcut tekli ve çiftli 4Bank sistemlerin içine uyacak şekilde ve floresanlarla aynı ağırlıkta dizayn edilmiş.

LED Tube, FreeStyle 21 ve 31 ile aynı Kelvin değerlerine ve renk ayarlarına sahip.

Ayrıca Select LED ve FreeStyle LED’ler için yeni FX yazılım da yine NAB de tanıtılacak. Bu yeni yazılım ile birlikte bir çok efekt (polis arabası, mum ışığı, disko, TV ışık efektleri vb.) özelliği  cihazlara yüklenebilecek.

Bunun yanı sıra yeni kontrol üniteleri, Select LED 20/30’un üretimden kaldırılması ile birlikte “FreeStyle Controller” olarak adlandırılacak ve birbirleri ile uyumlu olacak. 

KinoFlo ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 328 00 66 numaralı telefondan Dedotec Türkiye’yi arayabilirsiniz.