Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Harman ile Kennedy Center İşbirliğinde 20. Yıl
Harman ile Kennedy Center İşbirliğinde 20. Yıl
02.04.2018 12:59

ABD’nin en önemli performans sanatları ve kültür merkezi The Kennedy Center, dünya kalitesinde dokuz gösteri alanına sahip; dört tiyatro, üç konser sahnesi, bir opera salonu ve bir konser salonu. Ulusal Senfoni orkestrası (NSO) ile Washington Ulusal Operasına da ev sahipliği yapıyor. The Kennedy Center her yıl iki binden fazla etkinlik ve performans üreterek, dünya çapında en fazla ve çeşitli programa ev sahipliği yapan mekanlar arasında yer alıyor.

Yoğun bir programda çok miktarda gösteriyi desteklemek için The Kennedy Center Harman Professional ses ve aydınlatma çözümleriyle her etkinlikte mükemmel ses ve ışık sağlıyor. The Kennedy Center’daki her mekanda JBL Professional hoparlörler, Crown yükselteçler, dbx sinyal işlemciler, Soundcraft veya Studer konsollar, AKG mikrofonlar ve Martin ışıklar var.

Harman, V ile çözüm ortaklığının yirminci yılını kutlamak için tesise giderek bir video hazırladı. Video Harman Professional ses ve ışık çözümlerinin etkinlik yapımcılarına vizyonlarını gerçekleştirmeyi başarabilmeleri için nasıl etkileyici bir sanatsal özgürlük verdiğini anlatıyor.

Harman Professional ses ve ışık çözümleri The Kennedy Center’a dokuz etkinlik mekanında ilgi çekici sanatsal canlı gösteriler yapma imkanı veriyor. Yılın 365 günü performans gerçekleştirmeye yeterli güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve teknik yedekleme sağlıyor. Binden fazla JBL hoparlör ve beş yüz Crown yükselteç, her etkinliğe etkileyici ses sağlıyor. 

Harman ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 227 68 00 numaralı telefondan SF’yi arayabilirsiniz.