Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ARRI Aydınlatma Ürünlerinin Uzatılmış Garanti Şartları
ARRI Aydınlatma Ürünlerinin Uzatılmış Garanti Şartları
04.06.2018 16:36

Yağmur veya gün ışığı, toz veya çamur gibi hava veya kullanım şartları ne kadar aşırı olursa olsun, ARRI aydınlatma ürünleri mevcut en sağlam ve güvenilir araçlar olarak kanıtlanmış olması sayesinde dünya çapında yapımda, birçok yayın stüdyosunda, hemen hemen her önemli filmde ve sayısız TV’de kullanılıyor. 

Önde gelen otomobil üreticileri, ARRI aydınlatma armatürlerini otomobil fuarlarındaki en son yeniliklerini sergilemek ve çarpışma simülasyonlarını aydınlatmak için kullanıyor. Ünlü opera salonları ve tiyatrolar, en heyecan verici sahne aydınlatma deneyimlerini yaratmak için ARRI Theatre armatürlerine güveniyor.

Ancak uygulama alanı ne olursa olsun, tüm ARRI aydınlatma ürünlerinin tasarım ve üretiminin ardındaki amaç - lamba başlıkları ve elektronik balastlardan bireysel aksesuarlara kadar - maksimum müşteri memnuniyeti ve yüksek yapı kalitesi bu hedefe ulaşmanın anahtarlarından biridir.

Aydınlatma armatürlerinin dayanıklılığına ve güvenilirliğine inanan ARRI, 1 Ocak 2016’dan beri daylight sistemleri için beş yıllık bir garanti ve tungsten armatürler için sekiz yıllık garanti sunuyor.

Uzatılmış Garanti Avantajları

  • Satın alma fiyatına dahil - ekstra ücret yok
  • Tüm daylight ve tungsten lamba başlıkları ve elektronik balastlar için - D5’ten ARRIMAX 18/12’ye, ARRI 150’den T24 Fresnel’e
  • % 100 üretici garantisi - başka form veya uygulama olmadan
  • Satışta tamamen aktarılabilir

Uzatılmış üretici garantisi, daylight  lambası ve balastın aynı anda alınmasıyla (set olarak birlikte) geçerlidir. Setler için uzatılmış garanti, armatürler ve balastlar için geçerlidir, ancak kablolar veya aksesuarlar için geçerli değildir.

Düzenli servis kontrolleri, bakım ve doğru kullanım ile ilgili garanti taleplerinin şartları ve koşulları geçerlidir. Reflektörler gibi aşınma ve yıpranma parçaları dahil değildir.

Her türlü teknik problemler ve kısa zamanda orijinal yedek malzeme ile onarım için 3 yıldan beri müşterilerinin güvenini kazanan True Medya ARRI Lighting servis merkezini 0212 269 27 48 numaralı telefondan arayabilirsiniz.