Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Dedotec Türkiye Üniversite Seminerlerine Devam Ediyor
Dedotec Türkiye Üniversite Seminerlerine Devam Ediyor
06.06.2018 16:12

Dedotec Türkiye, üniversitelerin İletişim Fakülteleri dahilinde bulunan “Sinema”, “TV” ve “Medya” bölümlerine teorik ve uygulamalı seminerler düzenlemeye devam ediyor. Son olarak Nisan ayı içerisinde, Bilkent Üniversitesi öğretim üyelerinden Andreas Treske’nin daveti üzerine Dedotec Türkiye ekibi Ankara Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Mimarlık ve Tasarım Fakültesi’nde “Aydınlatma Teknikleri” adlı bir seminer düzenledi. 

Dedotec Türkiye Genel Müdürü Tamer Avcı, Işık Şefleri Hakan Demir ve Latif Bulut’un konuşmacı olarak katıldıkları organizasyonda, yeni teknoloji sinema ve TV aydınlatma sistemleri ve aksesuarları konusunda detaylı bilgi paylaşımının yanı sıra katılımcı öğrencilerin uygulamalı olarak ürünleri test etmelerine imkan sağlandı.

Seminer esnasında distribütörü olduğu sektör lideri olan ARRI, KinoFlo, Dedolight, Tecpro gibi markaların farklı ürün gamlarına yer verildi. Öğrencilerin farklı aydınlatma teknikleri hakkında detaylı bilgi sahibi oldukları etkinlikte, Dedotec Türkiye Genel Müdürü Tamer Avcı seminer ile ilgili “Üniversiteler ve sektörün ihtiyacı olan profesyonelleri yetiştiren diğer eğitim kurumları ile işbirliği halindeyiz. Eğitimin sadece teorik açıdan değil, pratik ile de desteklenmesi açısından özellikle eğitim kurumlarının olanaklarının kısıtlı olduğunun farkındayız. Bu sebepten dolayı sektöre yeni profesyoneller yetiştiren eğitim kurumlarını desteklemeye devam edeceğiz. Yıl içerisinde bünyemizde düzenlediğimiz seminerlerinize hem öğretim görevlilerini hem de öğrencileri özellikle davet ediyoruz ve onları aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Seminerde anlatılan markalar ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 328 00 66 numaralı telefondan Dedotec Türkiye’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.