Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Freefly MōVI Kamera Destek Sistemleri
Freefly MōVI Kamera Destek Sistemleri
22.06.2018 11:11

Hafif, çevik, sağlam ve akıllı MōVI kamera destek ürünleri sayesinde pürüzsüz çekimler yapılabiliyor.

MōVI XL

MōVI Pro’nun üstün özelliklerine dünyanın en büyük kameraları için güç eklendi. Freefly MōVI XL modelini hafif, tamamen kablosuz, ve çeşitli platformlara kolayca uyarlanabilir olarak tasarladı. 

Kablosuz

Güç düzenleyicilerin ve kabloların karmaşası ortadan kalkıyor. MōVI XL, Freefly kontrol ekosistemi (MIMIC, MōVI Controller, Pilot) ve yüksek güçlü lityum piller sayesinde hem komut hem de güç için tamamen kablosuz. 

Üst ve alta montaj

Kullanıcılar MōVI kamera desteklerini her yerde ve her şeye monte ediyorlar. MōVI XL, hiçbir şey değiştirmeden, yatış eksenini ters döndürerek cihazın altına veya üstüne monte edilebiliyor. 

Hafif

ALTA’da kullanılan yaklaşımla tasarlanan MōVI XL, hafifliğiyle her yere rahatça taşınabiliyor.

MōVI Pro

En gelişmiş kamera hareket sistemi.

180 derece dönüş

MōVI Pro dik durumdan hızlı bir 180 derece dönüşle baş aşağı moda getirilebiliyor. Saniyeler için Handheld’den TERO’ya geçirilebiliyor. 

Toad in The Hole

Çok yönlü MōVI hızlı açılma sistemi sektörde beğeni topluyor. Kullanıcılar yerde, gökte ve ikisinin arasındaki her yerde hızlı çekim yapabiliyorlar.

Çalışırken takılabilen piller

MōVI Pro tepeden tırnağa sette kesinti süresini en aza indirmek için tasarlandı. Çalışırken çıkarıp takılabilen akıllı piller, sadece tek bir tip pili doldurarak MōVI Pro, kamera ve tüm aksesuarlara gün boyu çekim için enerji sağlıyor. 

Akıllı piller

MōVI Pro piller boyut, performans ve kullanışlılık arasında doğru dengeyi kuruyor. Bütünleşik bir göstergeyle kullanıcılara anında durum bilgisi veriyor ve bir dizi pil yönetim ve koruma özelliği sunuyor. Her MōVI Pro ile 2 pil ve 2 şarj aygıtı veriliyor.

MōVI Carbon

MōVI Carbon dünyanın ilk elde ve drone ile kullanılabilen 5 eksenli kamera sabitleyicisi. MōVI Carbon’un 2 iç açısı, tüm 240mm zoom aralığında kamerayı en zorlu koşullarda bile sabit tutuyor.

MōVI gimbalin içerisine bir a7S II ve Sony 24-240mm lens bütünleştirilmiş olarak teslim ediliyor. Ağırlığı özenle azaltılan MōVI Carbon, görülmemiş çekimler sağlıyor.

  • 24-240mm aralığında dolaşarak doğa tarihi çekimleri
  • Her odak aralığında hareket ederken spor etkinlikleri
  • Sıra dışı odak uzunluklarında alçaktan dinamik drone çekimleri
  • Araçtan çekimlerde zoom yaparken kamerayı sahneler üzerinde gezdirme

MōVI M5

DSLR yapımlarına üstün nitelikler katmak üzere tasarlanan küçük ve hafif MōVI M5’in 3 eksenli sabitleyicisi, el kamera hareketleriyle yapılabileceklerin sınırlarını zorluyor. MōVI M5 düğünlerden bağımsız filmlere kadar her türlü projenin yapım değerini yükseltmeye aday.

Tek kişi kullanım

Tek kullanıcılar MōVI’nin el tutma yerlerini kullanarak sarsıntısızlıktan ödün vermeden gimbalin yönünü denetleyebiliyorlar. Karşılaştıkları farklı senaryolarda en doğru kulanım için Freefly Configurator kullanarak ayarları kişisel olarak düzenleyebiliyorlar. 

İki kişi kullanım

İkinci bir kişiyle uzaktan çalışarak daha fazla yetenek ve denetim sağlanabiliyor. Bir kullanıcı kadrajlama üzerinde yoğunlaşırken, diğeri manevra yaparak kısıtlamasız 3 eksenli kamera hareketleri elde edebiliyorlar. 

Üstün sabitleme

Yüksek performanslı sabitleme sayesinde ince ayarlarla kurulum esnek olarak düzenlenebiliyor. HiPer ile uzun odak uzunluklu lensler sarsıntısızlıktan ödün vermeden kullanılabiliyor. 

Hızlandırılmış çekim

Dinamik, isteğe özel hızlandırılmış çekimler yapılabiliyor. Bir hızlandırılmış çekimin tüm değişkenleri uygulamadan veya doğrudan MōVI Controller’dan belirlenebiliyor. Başlangıç ve bitiş konumları FrameMaker olarak kolayca belirlenebiliyor. Karmaşık hareket yolları yaratmak için ek FrameMaker ilave edilebiliyor.


Ürün MōVI Kamera Destek Sistemleri
Marka Freefly
Firma Linka
Telefon 0212 358 45 20
Web www.linkgroup.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi