Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Maryland Public TV Calrec Artemis Konsol Aldı
Maryland Public TV Calrec Artemis Konsol Aldı
05.10.2018 09:43

Uzun süredir Calrec Audio kullanıcısı olan Emmy ödüllü Maryland Public TV (MPT), tesisine 56 fader içeren bir Artemis konsol ekledi. Calrec Hydra2 ağı da televizyon istasyonunun ağ iş akışı içerisine bütünleştirildi.

Calrec’in Alpha konsollarıyla 16 yıl yayın yaptıktan sonra MPT bir yenilenmeye hazırdı. Artemis, 240 eksiksiz sinyal işleme kanalı ile televizyon ağının altı istasyonu tarafından üretilen geniş çeşitlilikte programların ses gereksinimlerini karşılayacak kapasitede.

Calrec Hydra2 ağı, MPT’nin yeni fiber altyapısı ile çalışacak biçimde kuruldu. Tüm binayı dolaşan fiber hatlar ve daha fazla giriş/çıkış gerektiğinde eklenebilecek portatif bir SKB kutuya monte edilmiş ek I/O donanımı var. Hydra2 daha fazla yazılım eklentisi ile ağ ve iş akışı seçenekleri için Waves SoundGrid ve Dante kartları da içeriyor.

MPT bir söyleşinin bir stüdyoda ve canlı bir gösterinin başka bir stüdyoda olabildiği çok konumlu yapımları koordine ederken Hydra2 ağını kullanıyor. Farklı boyutlardaki yapımların hızlı kurulumunu kolaylaştırmak için tesis çapında ses yönlendirme işini modernleştirmek önemli bir etkendi. Genişlemeye devam eden ve 2019 yılında stüdyoda 235 kişiyi konuk etmeyi planlayan  ağ için kolay ve hızlı ses yönlendirme çok önemliydi. Tüm bu gereksinimleri karşıladığı için Artemis seçildi.

Calrec Audio ile uzun zamandır çalışan Maryland Public TV, ABD’deki ilk Alpha konsollarından birini alan yayıncı oldu. Geçen yıllar boyunca MPT mühendislik ekibi konsolun güvenilirliğini ve operasyonel sorulara destek bölümünün ne kadar hızlı yanıt verdiğini gördü.

Calrec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 577 23 77 numaralı telefondan Teratek’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.