Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Ross Carbonite Ultra Yapım Anahtarlama Masası
Ross Carbonite Ultra Yapım Anahtarlama Masası
22.10.2018 15:17

Güçlü, küçük ve uygun fiyatlı Carbonite Ultra, en son teknolojiyi kullanarak Carbonite serisinin en iyi özeliklerini tek bir yeni kuşak platformun içinde bir araya getiriyor.

Son derece küçük boyutlu ve güçlü Carbonite Ultra, 1RU kasasıyla en popüler Carbonite özeliklerini geliştirerek, yeni formattan bağımsız donanımı ile çok formatlı yapımları kolayca yürütüyor. 

Yeni FrameGlow özeliği sayesinde masanın görünümü programlanabilen bir RGB LED çubuk ile kişisel isteğe göre düzenlenebiliyor. FrameGlow birden fazla kasayı ayırt etmek, masanın durumunu izlemek için ve kaçırılması imkansız bir alarm göstergesi olarak ideal.

Kanıtlanmış platform

Carbonite Ultra dünya çapında binlerce Ross kullanıcısının yapımlarına güç katan Carbonite yapım anahtarlama masaları serisinin endüstri standardının üzerine inşa edildi. Arkasında kırk yıldan fazla yapım anahtarlama masaları geliştirme deneyimine sahip bir tasarım ekibi ile çok beğenilen müşteri destek ekibinin olduğu yazılım tanımlı bir anahtarlama platformu sunuyor.

Uygun fiyat

Ross orta boy bir yapım anahtarlama masasının fiyat/performans oranını yeniden tanımlıyor. Carbonite Ultra büyük anahtarlama masası özeliklerini daha kolay erişilebilir kılıyor.

Tanıdık kontrol

Carbonite Ultra bir dizi denetim seçeneği ve verilen SoftPanel ile verimliliği hemen yükseltiyor. İstenen Carbonite Ultra serisi kontrol paneli, dünya çapında memnuniyetle kullanılan Ultra arayüzüyle bir araya getirilebiliyor. Yenilikçi operatörler için ViewControl sade bir dokunmatik ekran arayüzü ile programın yönetilmesine imkan veriyor. RossTalk protokol desteği çok ürünlü bütünleşme ve denetimin seviyesini yükseltiyor.

Yazılım tanımlı

Carbonite Ultra’nın özel donanım platformu önceki modelinden %240 daha güçlü. Ross ekibi bu işleme gücünü gelecekte yazılım güncellemeleriyle üstün özelikler sunmak için kullanıyor. 

Formattan bağımsız

Carbonite Ultra yaygın tüm formatlardaki görüntülerle ve kare senkronlayıcılar, format çeviriciler, renk düzelticiler, işlemci güçlendiriciler gibi tüm giriş/çıkış işleme kaynaklarıyla çalışıyor. İstenen formatta bir program oluşturmayı kolaylaştırıyor.

12G/UHD

Ultra’nın bir sonraki yazılım sürümünün 18 giriş, 10 çıkışlı 12G/UHD desteklediği 12G modunda, 1 eksiksiz ME & 2 MiniME, Chroma Key, MediaStore ve 4K DVE’ler var. Carbonite Ultra bir 12G/UHD anahtarlamam masası olarak epey uygun fiyatlı. 

Ross ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i veya  0216 291 22 30 numaralı telefondan Akratek’i arayabilirsiniz.