Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Ross EVO Signature Series Bellek Çözümleri
Ross EVO Signature Series Bellek Çözümleri
02.11.2018 16:48

Ross EVO Signature Series performans ve etkin maliyet hedeflenerek tasarlanan paylaşımlı bellek çözümleriyle, profesyonel medya ve canlı yapım uygulamalarının gereksinimlerini karşılıyor. Studio Network Solutions tarafından tasarlanıp üretilen EVO Signature Series özel olarak Ross Video için geliştirildi ve Ross’un grafik, iş akışı, varlık yönetimi, tekrar oynatım ve playout çözümlerine uygun.

Yüksek performans

EVO Signature Series 10GbE Ethernet veya Fibre Channel üzerinden 6, 4K, 10 bit sıkıştırmasız HD ve stereoskopik 3D görüntüleri destekliyor. 

Esnek giriş-çıkış

Ağ ve uygulama gereksinimlerine göre birçok yapılandırmada hem bakır hem de optikle 1G veya 1g tercih edilebiliyor.

Genişlemeye hazır

EVO 8, 16 ve nearline platformlar, istendiği zaman eklenebilen genişletme kasalarıyla kolayca genişletilebiliyor.

Paylaşım

Bir SNS EVO paylaşımlı medya bellek sunucusu ile istenen her kaynağa bağlanılıp paylaşılabiliyor. 

Sezgisel çalışma

Kolay kurulup yapılandırılabilen çözüm, NAS veya SAN tabanlı bellek olarak kullanılabiliyor.

Uyumluluk

EVO Signature Series, çoklu yapılandırmalarda ve topolojilerde XPression, Streamline ve Abekas ürün serileriyle tamamen uyumluluğu sayesinde canlı yapımlar için istikrarlı performansı garantiliyor.

Dijital ve canlı medya iş akışları

EVO Signature Series ile her şeye bağlanıp paylaşım yapmak mümkün; daha az harcayarak daha iyi performans sunuyor. Dijital ve canlı medya iş akışları için özel olarak üretilen EVO, Ross XPression, Abekas replay, Playout ve Streamline MAM çözümleriyle kesintisiz bütünleşerek, canlı programların gereksinim duyduğu gücü sunuyor.

İşbirliği

EVO Signature Series sayesinde tüm ekip yüksek performanslı, ortak çalışılan bir bellek sistemini paylaşabiliyor. Gerçek bir işbirliği deneyimi için herkes iş akışına katılabiliyor.

Fiber Channel ve Ethernet desteği

EVO Signature Series en yoğun ortamlar için 50GbE’e yükseltilebiliyor. EVO’nun çoklu 1, 10, 25 ve 50GbE portları sayesinde, gereksinimlere göre miks ve yapılandırma mümkün. Aslında iş istasyonları bu portlara doğrudan kolayca bağlanabiliyor; özelikle tercih edilmediği sürece bir Ethernet anahtarı gerekmiyor. 

26 aygıta doğrudan bağlantı

EVO Signature Series çözümleri genişletilebilen giriş-çıkışlar sayesinde modele bağlı olarak 26 adede kadar doğrudan bağlantıyı destekleyebiliyor.

Çoklu NLE desteği

Final Cut Pro/FCP X, Avid, Adobe Premiere CC ve Premiere Pro, Resolve, EDIUS ve Pro Tools desteği mevcut.

Ross ekosistemi

Ross çözümünün merkezi bir parçası olarak Ross XPression grafikleri, Abekas Mira tekrar oynatım, Tria playot ve Streamline varlık yönetim ürünleriyle en aşırı uygulamalarla denenerek bütünleştirildi ve onaylandı. 

Uygulamalar: Spor ve canlı mekan etkinlikleri, Eğitim, Haber, Sanal stüdyo ve Kamu.


Ürün Ross EVO Signature Series 

Marka Ross

Firma Mavi İletişim

Firma Akratek

Telefon 0212 274 69 10

Telefon 0216 291 22 30

Web www.maviiletisim.com.tr

Web www.akratek.com