Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Web Yayınlarında JVC ProHD zRAMP ile Hata Düzeltme
Web Yayınlarında JVC ProHD zRAMP ile Hata Düzeltme
03.11.2018 14:19

JVC Professional Video, Facebook Live ve YouTube gibi birden fazla içerik dağıtım ağına (CDN) aynı anda canlı görüntü akışı için Zixi’nin güçlü, içeriği tanıyan hata düzeltimini sağlayan ProHD zRAMP aracını sunuyor. Canlı spor, etkinlik, okul ve belediyeler için tasarlanan ProHD zRAMP, Zixi özelliğine sahip JVC görüntü akış kameralarından güvenilir hizmet kaliteli (QoS) görüntü akışı sağlıyor. 

Artık ProHD zRAMP dünyanın en büyük yayıncılarının birçoğunun yararlandıkları hataya en dayanıklı IP üzerinden görüntü (VoIP) tekniği olan Zixi protokolünün avantajlarından tüm JVC kamera kullanıcılarının yararlanmalarına imkan veriyor. Uygun maliyetli bir çözüm olan ProHD zRAMP, spor takımlarının, okulların, kamu kurumlarının görüntü akış içeriklerini aynı anda birden fazla platforma dağıtmalarını sağlıyor. LTE ve Wi-Fi ağlar üzerinde görüntü akışı yapılırken Zixi’nin gelişmiş QoS özelliği, ara sıra oluşabilen veri kayıplarını düzelterek her türlü koşulda yayın kalitesi sunuyor.

İki modeli olan ProHD zRAMP, iki ve dört giriş-çıkışı destekliyor. Tek bir kaynaktan çoklu görüntü akışı çıkışını destekleyen matris yönlendirme işlevi, tekten teke, tekten çoğa ve çoktan çoğa dağıtım seçenekleri sunuyor. Az yer kaplayan ve düşük enerji harcayan endüstriyel sınıftan ProHD zRAMP 7 gün 24 saat çalışma için tasarlandı ve abonelik ücreti olmadan sınırsız görüntü akışı sunuyor. 

ProHD zRAMP’ın uyumlu olduğu JVC Zixi özellikli kameralar arasında CONNECTED CAM GY-HC900 ve GY-HC550, GY-HM250 ve GY HM250SP, bazı 600 ve 800 modelleri, KY-PZ100 PTZ yapım kamerası var. Sistem iOS ve Android akıllı aygıtlarından gelen görüntü akışlarını da kabul ediyor. 

JVC ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 576 94 85 numaralı telefondan Avsistek’i arayabilirsiniz.