Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > LiveU LU300 HEVC Saha Kodlayıcı
LiveU LU300 HEVC Saha Kodlayıcı
13.11.2018 16:23

LiveU son HEVC ürünüyle yayın sınıfındaki tüm ürünlerini HEVC’e yükseltmeyi tamamlamış oluyor ve HEVC kodlamayı daha geniş bir kitlenin erişimine açıyor. Yeni LU300 saha kodlama aygıtı yüksek kaliteli görüntü performansı ile son derece yüksek bant genişliği verimliliğini küçük bir yapıda birleştiriyor. Cazip bir fiyat seviyesinde satılan ve merkezinde HEVC olan LU300 çözümü, hareket halinde yüksek kaliteli görüntü için küçük bir saha ünitesi isteyen müşterilere yönelik.

LiveU şimdi her ürün için bir HEVC donanımına sahip; uygun maliyetli LU300 kodlayıcı üst düzey LU600 sırt çantası modeli ve LU610 kabin rafı montajlı 1U kodlayıcıya katılarak, donanım tabanlı HEVC çözümleri ailesini tamamlıyor. 

LU600 HEVC çözümü dünya çapında klasik yayın çözümlerinin yerine geçip en zorlu koşullarda haber ve spor yayınları için kusursuz görüntü kalitesi sunarak piyasada bir dönüşüm yaşatmıştı. LU300 aynı profesyonel düzeyde HEVC kodlama donanımı teknolojisini canlı görüntü akış gereksinimi duyan daha geniş bir kitleye erişilebilir kılıyor.

900 gramdan biraz daha ağır olan ve çantalı ya da kamera montajlı yapılandırmalarda alınabilen LU300, altı adede kadar bağlantı sunuyor; iki adet LTE-Advanced dahili modem, iki harici modem, WiFi ve LAN.

Kullanıcılar çok düşük bit hızlarında bile en yüksek kalitede, çok düşük gecikmeli, gerçek zamanda çalışabiliyorlar. LU300 burada gecikmeyi düşük tutmak için görüntü kalitesinden ödün verilebildiği veya pil ömrünü korumak için H.264’e dönülebildiği yazılım çözümlerine göre fark yaratıyor. Yazılım çözümlerinden farklı olarak LiveU’nun donanım çözümleri sürekli HEVC’de kodlayarak daha uzun pil ömrü sağlıyor. LU300 üç saatlik dahili pil içeriyor.

Live & Store işlevi sayesinde kullanıcılar canlı oturumlardan hemen sonra canlı görüntülerin yüksek kaliteli saklanan kopyalarını yükleyebiliyorlar. Oldukça esnek LU300 sahada genel bağlantılar için bir LiveU DataBridge mobil hotspot olarak kullanılabiliyor veya bağımsız bir görüntü kodlayıcı olarak hizmet verebiliyor. Yeni tasarımıyla LU300 yüksek çözünürlük, güneş ışığı altında iyi görünürlük ve yeni bir jog denetleyicili geniş bir 2,2 inç ekrana sahip. Çok hızlı dosya yükleme için daha güçlü bir CPU eklendi.

Aygıt yerel olarak yönetilebildiği gibi, LiveU’nun saha üniteleri için birleşik yönetim platformu LiveU Central ile uzaktan da kumanda edilebiliyor.


Ürün LU300 HEVC Saha Kodlayıcı
Marka LiveU
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com