Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Sennheiser IE 40 PRO Kulak İçi Kulaklık
Sennheiser IE 40 PRO Kulak İçi Kulaklık
13.11.2018 17:33

Ses uzmanı Sennheiser’ın yeni profesyonel kulak içi kulaklıklarının ilki, başlangıç modeli IE 40 PRO. Sıcaklık, üstün ayrıntı ve doğal netlikle kusursuz ses reprodüksiyonunu garantileyen IE 40 PRO, zorlu sahne koşullarında bile sanatçının odaklanma ve performans denetimini geliştiriyor. Titiz ses performansını tamamlayan iyi düşünülmüş mekanik tasarımında, patent bekleyen, kırılmaya karşı dayanıklı bir kablo kanalı var. 2019 yılının başında IE 40 PRO’ya IE 400 PRO ve serinin en üst modeli IE 500 PRO katılacak. 

IE 40 PRO saha test aşamasında ses reprodüksiyonuyla mühendisleri ve prototipleri deneyen müzisyenleri etkiledi. Müzik grupları, performanslarını kritik olarak takip edebilmek için grubun her üyesiyle daha iyi bağlantı kurmalarını sağlayan net ve doğal reprodüksiyonu beğendiler.

Akustik baskıyı azaltan doğal, ayrıntılı ses

IE 40 PRO’nun merkezindeki yüksek kaliteli Sennheiser sürücü, son derece net, doğal olarak sıcak ve güçlü bir ses sunuyor. Bozulma 1KHz ve 94dB’de %0,1 olarak çok düşük bir düzeyde. Bas ve alt orta seslerin sadece duyulmakla kalmayıp, hissediliyor da olmaları, bas çalanlar, gitaristler ve davulcular için bir zevk. Güçlü neodim mıknatıslar,  115dB’ye kadar SPL ile gereken vuruşu sağlıyor. Bu temiz ve doğal ses, monitörleri düşük bir seviyeye ayarlayacak olan kullanıcılar için akustik baskıyı azaltıyor. 

Patent bekleyen mekanik tasarım

Titiz ses performansını, kablo kopma riskini azaltan, patent bekleyen bir kablo kanallı, akıllı bir mekanik tasarım tamamlıyor. Konektör kulak kalıbının içerisinde yoğun kullanım sonucu oluşacak yıpranma ve aşınmadan korunuyor. 

Kullanıcıları aşırı sahne sesinden korumak için IE 40 PRO ortam sesini 26dB’e kadar azaltabiliyor. Bunu verilen silikon kulak uçlarıyla veya genişleyerek kulak kanalına mükemmel oturan, hafızalı köpükten üretilmiş özel bir uç ile sağlıyor. İnsanın kulak kanalının uzunluğu değişken olduğu için, kulaklıkların ses kanalının kulak uçlarına takılmak için iki duruş konumu var. Bu mükemmel bir sızdırmazlığın yanı sıra, güçlü bas reprodüksiyonu da sağlıyor.

IE 40 PRO siyah ve şeffaf modelleriyle piyasaya sürüldü. Yumuşak bir saklama çantası, bir temizleme aleti, üç farklı boyutta silikon kulak uçları ve bir çift bellekli köpük kulak ucuyla birlikte teslim ediliyor. 

  • Dinamik transdüser
  • 20-18.000Hz frekans tepkisi
  • 1KHz, 1Vrms’de 115dB maksimum ses baskı seviyesi
  • 1KHz, 94dB’de %0,1’den az toplam harmonik bozulma
  • 26dB’den az gürültü zayıflaması
  • 1.3 metre kablo uzunluğu
  • Fiş ve kablo dahil 18 gram ağırlık 
  • 3,5mT manyetik alan gücü.

Ürün IE 40 PRO Kulak İçi Kulaklık
Marka Sennheiser
Firma Metan
Telefon 0212 293 37 50
Web www.metan.com

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Görüntülenenler
Dergi