Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Atempo, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ne Exterity Sistemi Kurdu
Atempo, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ne Exterity Sistemi Kurdu
15.11.2018 17:36

Zorlu Performans Sanatları, uluslararası sanatçıların büyük ölçekli gösterilerini desteklemek için Exterity firmasının IP görüntü sistemini seçti.

İstanbul’un en saygın ve etkili kültür merkezlerinden birisi olan Zorlu Performans Sanatları Merkezi, dünyanın üçüncü en büyük gösteri sanatları mekanı. İki bin kişiyi aşan kapasitesiyle Zorlu, Broadway ve West End müzikallerinden caz ve operaya kadar çok çeşitli sanat yeteneğini kendine çekiyor. Sanatseverlere güçlü bir canlı izleme deneyimi sunmaya devam etmek için Zorlu, personelinin mekanda görüntü dağıtımını daha iyi yönetmesini sağlayacak bir sisteme gereksinim duyduğunu fark etti.

İstanbul’daki önde gelen sistem entegrasyon firmalarından Atempo tarafından kurulan Exterity sistemi, tüm tesis çapında IPTV altyapısına çekirdek IP teknolojisi sağlamak için seçildi. Çözüm aynı anda sunum, sahne ışıklandırma, otomasyon ve görüntü sistemleri içeren interkom sistemi, ortak adres ve profesyonel ses ürünleriyle yayın sistemlerini tamamlıyor. Exterity sistemi güvenilirlik, esneklik ve tesisteki diğer sistemlerle bütünleşebilme özellikleri nedeniyle tercih edildi. Artık Zorlu Performans Sanatları Merkezi sahne yöneticileri sahne arkasından canlı sahne atmosferini gösteren kamera sinyalleri ile ofis alanlarını izlemek için kanallar arasında pürüzsüz geçişler yapabiliyorlar.

Zorlu’daki yeni kurulum sayesinde TV ve HDMI içeriklerinin ana salonun sahne arkasına, tiyatro sahnelerine ve yönetim bürolarına akışı yapılarak, yöneticilerin canlı TV yayınını daha sonra oynatmak veya VoD olarak dağıtmak üzere kaydetmek dahil hem canlı hem çizelgedeki içerikleri denetlemeleri sağlanıyor. Diğer bir avantaj, CCTV çekimlerinin merkezdeki ana izleme odasına dağıtılması.

Exterity ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Atempo’yu arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.