Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > MediaCast, DaVinci Resolve Etkinliklerine Devam Ediyor
MediaCast, DaVinci Resolve Etkinliklerine Devam Ediyor
22.12.2018 10:23

MediaCast ve OktoStore işbirliğiyle gerçekleşen DaVinci Resolve Etkinliği’nde, sektör profesyonellerine Resolve iş akışı anlatıldı. MediaCast Blackmagic Design Kamera ve DaVinci Resolve Uzmanı Alper Camadan’ın sunumunda geçmişten günümüze değişen teknolojiler ve DaVinci Resolve’un çalışma prensiplerinden bahsedildi. 

OktoStore ofisinde gerçekleşen ve sektör profesyonellerinin yoğun sorularıyla devam eden etkinlik, Resolve akışı, kurgu, vfx  ve color grading işlemleri hakkında örnek çalışmalar ile desteklendi. Piyasaya yeni sunulan BRAW kullanımı ve işlenmesi, kurgu arayüzünün incelikleri tanıtıldı.

Netflix, Amazon Prime gibi online platformlar için hazırlanan IMF çıktılarının alımı hakkında bir çalışması yapıldı. Bununla beraber  büyük ölçekli prodüksiyon firmalarının yanı sıra freelance çalışanlar ve orta ölçekli stüdyolar için DaVinci Resolve Mini ve Micro panellerin kullanım kolaylığı gösterildi.

Blackmagic Design ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 222 45 02 numaralı telefondan MediaCast’ı arayabilirsiniz.