Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Rohde & Schwarz, Pixel Power’ı Satın Aldı
Rohde & Schwarz, Pixel Power’ı Satın Aldı
24.12.2018 09:53

Rohde & Schwarz, televizyon logo, grafik, otomasyon, master kontrol ve playout alanlarında uzman Pixel Power Limited firmasını satın aldı. Bu satın alımla Rohde & Schwarz teknolojide lider bir firmayı bünyesine katarak, yayın playout konusunda büyüme planını fiilen gerçekleştiriyor. Alt firma artık “Pixel Power Ltd – Bir Rohde & Schwarz Şirketi” olarak adlandırılacak.

Pixel Power yayıncılar ve playout tesisleri için yenilikçi grafikler, master kontrol ve bütünleşik playout sistemleri sunuyor. Bu sistemler dinamik içeriklerin doğrusal TV, mobil, internet ve OTT/VoD için daha verimli bir şekilde dağıtılmasını sağlıyor. Pixel Power’ın sürekli geliştirdiği yazılım tabanlı IP çözümleri özel veya açık bulut için sanallaştırılabiliyor ve yayın teknolojisinin dönüşümünün bir parçası olarak yeni OPEX (operasyon giderleri) işletme modelleri sunuyor. Şirket Birleşik Krallık’ın Cambridge kentinde 31 yıldır yayın çözümleri geliştiriyor ve kuruyor. Bu satın alımla Rohde & Schwarz mevcut ürün serilerini tamamlamak için portföyünü genişletiyor.

Bu satın alım Pixel Power müşterileri için oturmuş ve kararlı bir teknoloji grubu tarafından yapılan yatırımı temsil ediyor. Böyle dinamik bir piyasada uzun süreli çözüm ortaklığı temeli ve müşterilerin yatırımlarının güvenliği önemli. Mevcut müşterilere ve ticari çözüm ortaklarına verilen desteğin devam etmesi, her iki şirketin de önceliği. 

Rohde & Schwarz ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 575  30 33 numaralı telefondan Rohde & Schwarz Türkiye’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.