Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > BB&S Pipeline Reflect System Işık
BB&S Pipeline Reflect System Işık
24.12.2018 17:29

Profesyonel aydınlatma çözümleri üreticisi BB&S Lighting, yeni Pipeline Reflect System’ı sunuyor. Aynı 1 inç silindirik doğrusal Remote Phosphor Pipe tabanlı ürünün yeni bir dizi üstün kaliteli yansıtıcısı, en iyi denetim sunuyor, çıkışı iki katına yükseltiyor ve neredeyse hiç saçılma olmadan ışığı 90 derece açıya yayarak dağıtıyor. Tüm Pipeline ışık kaynakları gibi, özelikle opsiyonel BB&S 4-Way Controller ile kullanıldığında en iyi flaş yeteneği ve hassas kısma için 48V gerilimle çalışıyor.

Pipeline Reflect System, Pipeline’ın bilinen özelliklerinden 95 TLCI (32000K, 43000K, veya 56000K) ve hassas renk veren uzak fosfor 1 inç/25 mm çaplı LED Pipe’ların aynısına sahip. 1, 2, 3, 4, 6 ve 8’ uzunluklarda Reflect kasalar, 2” genişlikte ağızlı 1.5” yüksek kenarlı duvarlı ve sert, parlak alüminyumdan yapılmış. Yeni Pipeline Reflect System tek başına Pipe’ların ft-c (foot-candle) ışık çıkışının iki katını sunuyor.

Pipeline Reflect System stüdyo tavan kafesleri ve sunucuyu ışığı olarak haber masaları için ideal. Set tasarımcılarına kolaylık sağlayan kasaların baskın ses rengine uymak için siyah olmaları, kurulumun sade görünmesine imkan veriyor. Diğer bir avantaj, Reflect kasaların montaj yetenekleri, dahili bir hızlı, raylı tip çözüm sayesinde tavan kafeslerine takılabiliyor ya da bir dizi aksesuar kullanılarak yan yana veya uçtan uca yerleştirilebiliyor. 

Kişisel olarak düzenlenebilir tasarımlı Pipeline Reflect System, elektronik yapılandırmayı denetlemek için 3 bacaklı bir XLR fişe sahip. “Tak-çalıştır” kolaylığı için ışık kaynakları opsiyonel kablosuz DMX/RDM kontrol veya dahili DMX 512 giriş/çıkış ile dört adet 40W kanallı BB&S 4-way Controller yoluyla çalıştırılabiliyor. Denetleyiciler duvara veya tavana monte edilebiliyor.

BB&S ayrıca Reflect ışık kaynaklarına takılan 10W, 20W, 30W ve 40W manuel kontrollü Driver Dimmer kısıcılar da sunduğu için, opsiyonel 20W veya 65W güç kaynakları ya da 14.4VDC pillerle çalıştırılabiliyor. Işık kaynaklarındaki 3 bacaklı XLR sayesinde düzgün bir kurulum yapılabiliyor. Yakında panjur kapakları, tavan kafesi aksesuarları ve opsiyonel çıkarılabilen jel filtreler çıkacak.