Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Osram HMI Studio Lambalarla Sıcak Işıklı Şık Sahneler
Osram HMI Studio Lambalarla Sıcak Işıklı Şık Sahneler
06.02.2019 15:39

Osram son elli yıldır performansların daha fazla parıldaması; setler, sahneler ve stüdyolarda modellik işini kolaylaştırmak için yeni ürünler geliştiriyor. HMI lambalar ailesi tüm dünyada film setlerinin ayrılmaz bir parçası olmaya devam ediyor. Sürekli geliştirilmeleri sayesinde HMI lambalar film çekim tarihini yeniden yazıyorlar.

Yeni Osram HMI Studio metal halide lamba serisi film setleri, tiyatro sahneleri ve televizyon stüdyoları için sıcak bir tungsten renk sıcaklığı veriyor. HMI Studio serisi sınıfındaki en iyi ışığı verirken ayrı tungsten halojen ışık kaynakları ve lambaları gereksinimini ortadan kaldırarak, sahneleri sadeleştirecek. 

Özellikler

Tungsten lambalarınkine yakın bir renk sıcaklığı ve 90’ın üzerinde CRI veren HMI Studio, tungsten halojen lambaların efektlerini, ek kaynaklara gerek bırakmadan sunuyor. 

HMI Studio lambaların yoğun parlak ışığı, benzer Watt değerindeki tungsten halojen lambaların iki katı parlıyor. Almanya’daki Osram cam fabrikasında üretilen patentli UV-Stop quartz, zararlı UVB ve UVC ışınlarının %99.9’unu gideriyor. HMI Studio lambaları, klasik HMI lambalar kadar uzun ömürlü.

Uygulamalar

Osram HMI Studio ürün serisinde her SSTV uygulamasına göre çeşitli Watt değerlerinde ampuller var. Film stüdyolarından film setlerine ve tiyatro sahnelerine kadar performanslar için gelişmiş bir aydınlatma çözümü sunuyor.

Avantajlar

  • Tungsten renk sıcaklığı ve doksandan yüksek CRI 
  • Birden fazla tungsten halojen ve metal halide lamba ve ışık kaynağının yönetim ve bakım yüküne etkin maliyetli bir alternatif
  • Daha az çeşitte lamba, ışık kaynağı ve CTO filtre kurulumu sayesinde zaman tasarrufu
  • Benzer Watt değerindeki tungsten halojen lambaların iki katı parlaklık
  • Özel UV-Stop quartz dış ceket sayesinde zararlı UVB ve UVC ışınlarını %99.9 oranında azaltma
  • Günışığı ışık kaynakları için tak-çalıştır kolaylığında bir çözüm
  • 6000K renk sıcaklıklı ödüllü standart MHI lambalarla aynı kullanım ömrü.

Osram ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 94 49 numaralı telefondan Sonmar’ı arayabilirsiniz.