Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > NW Group, Harman MAC ile Aydınlatıyor
NW Group, Harman MAC ile Aydınlatıyor
06.02.2019 17:47

Aydınlatma donanımını yenileme projesi kapsamında NW Group, Harman Professional Solutions’dan Martin Professional MAC Quantum Profile ve MAC Aura XB Wash ışık kaynakları satın aldı.

NW Group Avustralasya (Avustralya, Yeni Zelanda, Yeni Gine adası ve çevredeki Pasifik Okyanusu adaları) adlı Okyanusya’daki geniş bölgede yüksek standartlarda ses, görüntü ve aydınlatma çözümleri sağlayarak üstün teknik yapımlara imza atıyor. NW Group Avustralya’da Norwest ve Haycom ile temsil ediliyor; Yeni Zelanda’daki markaları ise Oceania ve Spyglass. Her markası ses, görüntü ve aydınlatma alanlarında bir uzman olan NW Group, müşterilerine kaliteli hizmet veriyor. Sydney, Melbourne, Brisbane, Adelade, Perth, Auckland ve Wellington’daki uzman ekipleri, üstün teknolojisi ve eksiksiz envanteriyle her türlü etkinlik için gereken yetenek ve kaynaklara sahip.

2016 yılında MAC Quantum Wash ve Profile, MAC Aura, MAC Viper ve MAC konsollar satın almış olan NW Group bu kez Brisbane ve Melbourne şubelerine MAC Quantum Profile ve MAC Aura XB aldı. MAC Aura XB hafif ve küçük bir LED yaygın ışık kaynağı olmanın yanı sıra daha fazla parlaklık, yeni bir üstün renk miks sistemi, ve daha dar ışık demetleri ve daha eşit dağılımlı yaygın ışık yayan iyileştirilmiş bir lens tasarımı sunuyor. Martin’in benzersiz ve patentli Eye-candy Aura Effect’i, ürünü cazip bir paket haline getiriyor. 

MAC Quantum Profile ışık kaynağı en üst kalitede beyaz ışık ile hızlı, pürüzsüz CMY renk miks sistemini ve hem yüzeylerde hem havada etkili mercek siperi korumasını bir araya getiriyor. Tüm bu üstün özelikler ve Martin’in tescilli markası yeni Animotion FX sistemi, sıra dışı ışık demeti animasyonları yapma imkanı veriyor. İlk kez üstün LED teknolojisinden etkin biçimde yararlanan bir profil tipi ışık kaynağı, bir 700/800W deşarj lambasının yerine gerçekten geçebiliyor. 

NW Group bir mercek siperleri, hava ve ışık demeti görünümleri karışımı elde edebilmek için MAC Quantum profilleri kullandı. Ünitenin hızı, pürüzsüz CMY renk miksi ve kısma eğrisi, ekibi etkileyen özelliklerden oldu. Ekip yeni Martin ürünlerini çok güvenilir, kolay donatılır ve yapılandırılır buldu ve zorlu kırsal koşullarında üstün performans sergilediler. 

NW Group Muhasebe Müdürü James Dee şunları söyledi: “Quantum’un Animotion efekti görüntülerimize ekstra bir ışık demeti animasyonları katmanı ekledi. Sahnede ana yaygın ışık olarak MAC Aura XB’ler kullanıldı. Tek bir lens birimi içerisinden güçlü bir ışık veren, küçük boyutlu ve hafif bir ürün. Aura XB çok etkileyici bir zoom ve lens tasarımına sahip ve çok dar ışık demetleri verebiliyor.

Martin ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan veya harman@ertekin.com.tr eposta adresinden Ertekin Elektronik’e ulaşabilirsiniz.