Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Tilta Nucleus-M Lens Kontrol Sistemi
Tilta Nucleus-M Lens Kontrol Sistemi
25.02.2019 11:19

Baran Bilişim’in Türkiye’ye getirip dağıtımını yaptığı Tilta ürünlerinden Nucleus-M modeli lens kontrol sistemi,  Kiralık Kameracım, Film Marka, Piktora ve Ecographie Film gibi film, ekipman ve prodüksiyon şirketleri tarafından tercih edilerek ürünleri arasına alınmaya devam ediyor.

Evrim niteliğinde ve özelleştirilebilir 3 kanallı kablosuz lens kontrol sistemi Nucleus-M; FIZ el ünitesinde veya iki kablosuz el tutamağı arasında netleme, iris ve yakınlaştırma için kullanıcılara tam kontrol sahibi olmalarını sağlamakta, istenirse bir düğme ile  el ünitesi ve kablosuz el kavramaları arasındaki kanalların kontrolünü bölebilmekte.

Her motorun, doğrudan el ünitesi ve el tutamakları ile iletişim kuran kendi dahili motoru bulunmaktadır. Bu, daha kompakt bir kamera kurulumu ve daha hızlı bir kurulum süresi sağlayarak kullanılan ekipmana ayrı bir MDR monte etme ihtiyacını ortadan kaldırmakta. Motorların ve el ünitesinin aynı kanala ayarlayarak tüm kontrol sağlanabilmektedir.

Motorlar 19 mm veya 15 mm birlikte verilen çubuk burçlarıyla tutturulacak şekilde tasarlanmıştır. Bu kıskaçlı tasarım, başka bir aksesuarı kurulumunuzdan çıkarmanıza gerek kalmadan motorların kolayca takılıp çıkarılmasına olanak sağlamaktadır. 14.8V’deki torku 2.5Nm motorların sinema lensleri için standart dişli boyutu olan 0,8 mod, 35 diş, 32 adım dişlisi bulunmaktadır.

Tilta ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim ve 0212 293 48 88 numaralı telefondan Octotech’i arayabilirsiniz.