Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Asamblea Filmi Panasonic EVA1 ile Çekiliyor
Asamblea Filmi Panasonic EVA1 ile Çekiliyor
26.02.2019 09:35

Francesc Garrido, Cristina Plazas, Nacho Fresneda ve Greta Fernandez’in başrollerde oynadıkları Asamblea filminin fragmanı Malaga Festivalinde gösterildi. Film yıl sonuna doğru İspanya’da gösterime girecek. 

Nakamura Films şirketinin Asamblea filmini Alex Montoya yönetiyor. Sosyal komedi filminde bir grup insan organizasyon kapasitelerinin zayıflığı içerisinde ortak bir amaç uğruna anlaşmaya varmaya çalışıyorlar. Birleşik ama ayrı. Eşit ama farklı. Demokrasi ve vatandaş dayanışması gibi bugün popüler olan kavramları komediyi kullanarak sorguluyor.

Kastilya ve Valensiya İspanyolcasıyla çekilen filmde başrollerdeki Francesc Garrido, Cristina Plazas, Nacho Fresneda ve Greta Fernandez’in yanı sıra Jordi Aguilar, Sergio Caballero, Lorena Lopez, Maria Juan, Marta Belenguer, Jorge Silvestre, Juan Mandli, Irene Anula Hwidar Abdelatif ve Pablo Sanchez de oynuyor. 

Kendi kendisini yetiştirmiş bir yönetmen olan Alex Montoya’nın kısa filmleri yüzlerce ulusal ve uluslararası festivalde gösterildi ve en önemlisi Lucas adlı kısa filminin aldığı Goya olmak üzere 180 ödül kazandı. Asamblea yönetmenin ilk uzun metrajlı sinema filmi.  Bu ilk filmin yapımı için piyasadaki en iyi sinema kameralarından birisi seçildi. Panasonic EVA1, zengin özellikleri ve görüntü kalitesi sayesinde tercih edildi.

Nakamura Films Yapımcısı Jordi Llorca, EVA1 kamerayı çekim sırasında zorluklara yol açmadan gerçekçi, yüksek kaliteli görüntüler yakalamaya imkan veren küçük boyutu ve hafifliği için seçtiklerini belirtti.

EVA1 200 ile 25.600 arasında değişen çift native 800 ve 2500 ISO değeri sunuyor. sadece 1.2 kilogram ağırlığı, tripodsuz çekimler için ideal. 

Panasonic ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 17 00 numaralı telefondan Başarı Yayıncılık’ı arayabilirsiniz.