Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sennheiser Control Cockpit 2.0.0 Sürümüyle Mükemmel İş Akışları
Sennheiser Control Cockpit 2.0.0 Sürümüyle Mükemmel İş Akışları
26.02.2019 09:37

Sennheiser Control Cockpit’in 2.0.0 sürümünün çıkmasıyla birlikte bu beğenilen yazılım daha da gelişerek kablosuz mikrofonlarla uğraşan uzmanlar için en iyi iş akışları ve kolaylık sağlayan esnek bir IT tabanlı araç haline geldi. Sennheiser’ın SpeechLine Digital Wireless serisine ilaveten bu en son sürüm yeni evolution wireless G4 mikrofon sistemlerini destekliyor ve G3 ile geriye doğru uyumlu. Ayrıca 2.0.0 sürümü parolalı koruma, zenginleştirilmiş pil yönetim seçenekleri ve yenilenen kullanıcı arayüzüyle daha kolay kullanım sunuyor. Yazılım Sennheiser web sitesinden ücretsiz indirilebiliyor.

AV ve IT uzmanlarıyla işbirliği içerisinde geliştirilen Sennheiser Control Cockpit, kurumsal ve kampus kurulumlarında kablosuz mikrofon kullanımıyla ilgili rutinleri ve iş akışlarını kolaylaştırıyor.

Örneğin Sennheiser Control Cockpit sayesinde boşalabilecek pilleri tespit etmek için her mikrofonu kontrol etme işi tarihe karışıyor. Potansiyel olarak pili bitebilecek mikrofonlara bakmak için her odaya gitmek yerine IT ve AV personeli Sennheiser Control Cockpit kumanda panelini açıp pili azalan tüm aygıtları filtreleyebiliyor veya zayıf pil mesajı gönderen akıllı telefonları kontrol edebiliyor. Pillerin doldurulma işi o sırada yakında olan personele verilebiliyor, ya da kampus gibi büyük tesislerde belli bir bölümün sorumlularına yaptırılabiliyor. Bunun için çok sayıda bildirim profilleri kolayca yapılandırılabiliyor.

Sennheiser Control Cockpit, IT ve AV personeline son kullanıcının karşılaşabileceği potansiyel sorunları belirlemekte de yardımcı oluyor. Yazılım sayesinde personel her mikrofonu izleyebiliyor, uzaktan kumanda edebiliyor, örneğin ses kesme anahtarının yanlışlıkla aktif edilip edilmediğini veya aygıtların bağlı olup olmadıklarını kontrol edebiliyor. 

Kaydolan IT ve AV ekipleri sadece yazılım anahtarını almakla kalmayıp, gelecekteki yazılım güncellemelerinden de yararlanabilecekler. Yeni sürümler çıktığında uygulama içi bir bildirim veya e-posta alacaklar.

Verimli mikrofon denetimi için tüm gereken, Sennheiser Control Cockpit yazılımını çalıştıran bir ana PC (Windows 7 ve üzeri). Ağa mikrofon sistemleri ile bağlanıyor ve bir istemci web arayüzü sağlıyor. Bu web arayüzüne kampus veya büro ağındaki her yerden erişilebiliyor. Erişim sırasıyla Windows, macOS, Android veya iOS işletim sistemli Windows PC, Mac bilgisayar, portatif aygıt veya akıllı telefonla Wi-Fi veya kablolu donanımla yapılabiliyor. 

Sennheiser ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 293 37 50/51numaralı telefondan Metan’ı arayabilirsiniz.