Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Musikmesse ve Prolight + Sound 2019 Insider Programı
Musikmesse ve Prolight + Sound 2019 Insider Programı
26.02.2019 10:43

“Insider” programı satın alanlar için çeşitli avantajlar sunuyor; 2 Nisan’dan 5 Nisan’a kadar 4 gün boyunca ücretsiz giriş, vestiyer hizmeti ve yerinde kişisel destek. 2019’da Insider programı ilk olarak hem Musikmesse hem de Prolight + Sound fuarının satın alıcılarına açık. Müzik ve etkinlik sektörlerinde satın alma kararı vermeye yetkili olanlar artık “Insider” olarak kayıt yaptırabiliyorlar.

Business Matchmaking Programme, müzik aleti piyasasının tüm kesimlerinden 50 kişiye kadar çalışanı ve 2,5 milyon avrodan az yıllık bütçesi olan uzman perakende satıcıların yanı sıra etkinlik, medya, sahne, aydınlatma ve ses teknolojileri sektörlerinden ticari girişimlerin ve kiralama firmalarının çalışanlarına yönelik. 

Katılımcılara www.insider-programm.com adresinden kayıt yaptırdıktan sonra her iki fuar için bir sezon bileti gönderilecek ve bu bilet Frankfurt ile çevresinde RMV toplu taşıma idaresi tarafından işletilen yerel toplu taşıma hizmetlerinde geçerli olacak. Insider üyeleri yeni Networking Area’da (Hall 4.1) karşılanacaklar ve içinde yemek fişleri, fuarlar hakkında bilgiler, hediyeler olan kişisel Insider Bag çantalarını alacaklar. 

Insider katılımcıları ve Musikmesse ve Prolight + Sound 2019 fuarlarına katılan diğer satın alma yetkilileri Networking Area’da iş konuşmak için rahat ve sakin bir ortam bulacaklar. Alanda şık tasarımlı bir salon, konuşma platformları ve yeme-içme yerleri olacak. Networking Area fuar merkezinin merkezi bir konumunda yer alıp, Messe Frankfurt S-Bahn tren istasyonuna ve Torhaus girişine çok yakın. 

Business Matchmaking Programme doğru ziyaretçilerle katılımcıları bir araya getirerek, satın alma yetkililerinin işletmelerini ilgilendiren şirketleri bulmalarına yardımcı oluyor. Mevcut ve yeni çözüm ortakları ile buluşmayı planlayanlar için net tasarımlı bir internet platformu var.