Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Panasonic 4K IP El Kamerası AG-CX350
Panasonic 4K IP El Kamerası AG-CX350
26.02.2019 12:14

Yeni Panasonic el kamerası yayın ve internet akış uygulamaları için gelişmiş bağlantı işlevleriyle üst düzey görüntü yapımını bir araya getiriyor.

AG-CX350, kendi ürün serisine öncülük ederek endüstride NDI | HX bağlantı sağlayan ilk kamera oldu. Bu yetenek canlı etkinlikler ve web dağıtımı için IP üzerinden pürüzsüz görüntü iletimi ve kamera denetimini garantiliyor, bu da kameranın NDI | HX ve Panasonic Live Production Center (AV-HLC100) ile donatılmış Panasonic PTZ kamera sistemleriyle birlikte büyük sistemlerin içerisine eklenebileceği anlamına geliyor. 

Kameradaki 24.5mm geniş açı, yüksek güçlü optik 20x zoom lensi ve yüksek tanımlı, yüksek hassasiyetli 1.0-type 4K MOS sensör, 10 bit görüntü kalitesi ve SDXC kartlar üzerine 50/60p kare hızlarında 4K (UHD) veya FHD çözünürlükte kayıt sağlıyor. HLG[2] gamma modu, HDR görüntü yapımlarını destekliyor. 

Yüksek parlaklıkta, yüksek tanımlı LCD ekrana sahip kamera, zengin operasyon ve kullanışlılık için SDI/HDMI paralel çıkışları sağlıyor.

Sadece 1.9 kilogram ağırlığında, az enerji tüketen kameradaki yüksek verimli yeni bir HEVC kodek (LongGOP, 10 bit, 4:2:0/MOV), bir not defteri PC veya MacBook ile kolay oynatım ve kurgu sağlıyor. 

Ayrıca kamera, uyumlu RTSP ve RTMP protokolleriyle Facebook ve YouTube Live için görüntü akış işlevini destekliyor. Kameranın MXF P2 dosya formatını desteklemesi, AVC-Intra ve AVC-LongG ile ilerideki potansiyel yayın uygulamalarına da uyum sağlayacak.

AG-CX350 kameranın esnekliği, kısa belgesel, öğrenci filmleri, kurumsal etkinliklerin internet akışı gibi uygulamalarda her işi gören bir kamera arayanlar için uygun. 

Panasonic ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 17 00 numaralı telefondan Başarı Yayıncılık’ı arayabilirsiniz.