Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Calrec Brio Ses Konsolları Japonya'da
Calrec Brio Ses Konsolları Japonya'da
26.02.2019 14:36

Calrec Audio Japon yayıncılara 40 adet Brio ses konsolu satarak Japonya yayıncılık piyasasında ciddi bir ivme yarattı. Müşteriler arasında hem mevcut hem de yeniler var.

Kurulumları yapan Calrec’in tek Japonya distribütörü Hibino Intersound, müşterilerin Brio’larını alt miks, yedek konsol ve diğer çeşitli şekillerde kullandıklarını bildirdi.

Hibino Yayıncılık Pazarı Müdürü Takashi Kozuma şunları söyledi: “Brio kendi sınıfındaki diğer konsollardan daha küçük boyutlu ve düşük fiyatlı olduğu için, Japonya’da yayın donanımı piyasasına etkileyici bir seviyede giriş yaptık. Müşterilerimiz Brio’nun öğrenmesi ve kullanmasının kolay olduğunu vurguluyorlar ve özelikle Calrec’in son derece esnek Hydra2 ağ bağlantı yeteneklerinden etkileniyorlar.

Calrec Uluslararası Satış Müdürü Anthony Harrison yorum yaptı: “Japonya’da düşük fiyatlı, yüksek kaliteli, güçlü bir yayın konsoluna ihtiyaç olduğu çok açık olup, Brio ile burada elde ettiğimiz başarı ile kanıtlandı. Fiyatını teknik özellikleriyle karşılaştırdığınızda Brio çok avantajlı ve bölgedeki bu kadar çok sayıda önemli yayıncının Brio’nun gücünden ve ağ bağlantı yeteneklerinden yararlanabilmesinden memnunuz.

Calrec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 ve 0212 227 68 00  numaralı telefondan Calrec Türkiye Tek Yetkili Distribütörü A+SF’yi arayabilirsiniz.