Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Exterity Kodlayıcılarında Intel Atom E3900 İşlemci
Exterity Kodlayıcılarında Intel Atom E3900 İşlemci
26.02.2019 15:15

IP görüntü, dijital reklam ve konuk deneyim teknolojileri firması olan Exterity, yeni kuşak HD ve 4K kodlama platformu donanımı için Intel’in daha önce Apollo Lake olarak bilinen IoT platformu Intel Atom işlemcisi E3900 serisini seçti. 

Exterity Encoder’lar doğrudan bir IP ağı üzerine canlı ve önceden kaydedilmiş düşük gecikmeli, HDCP korumalı görüntü ve seslerin akışını yaparak, uydu TV set üstü alıcılar, dijital reklam sistemleri ve bilgisayarlar gibi çok çeşitli kaynakların çıkışlarından kanalar yaratıyor. Exterity Encoder serisindeki 4K UHD, HD ve SD Encoder’ların her biri kendi ses-görüntü kodlama yetenekleriyle çok çeşitli endüstri ve video çözüm gereksinimlerine uygun. 

Exterity Sorumlu teknik Başkanı Mike Allan şunları söyledi: “Exterity’nin dijital reklam ve konaklama çözümlerinde zaten yoğun bir şekilde kullanılmakta olan Media SDK gibi diğer video araçlarıyla tam bütünleşmesi nedeniyle Apollo Lake teknolojisini seçtik. Bu yeni işlemci müşterilerimize geleneksel tek kodekli ASIC çözümlerinden farklı olarak geniş çeşitlilikte kodek desteğiyle daha esnek bir kodlama platformu sunmamızı sağlıyor. Yüksek performanslı GPU da oldukça küçük boyutlu bir yapıda 4K HEVC akışları yapabilmemize imkan veriyor.” 

Exterity ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.