Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Dublin'de Avolites ile Yılbaşı
Dublin'de Avolites ile Yılbaşı
26.02.2019 15:19

Dublin’deki yeni yıl kutlamalarında yapılan ışık gösterisi, ünlü Custom House ile Liffey Nehrini aydınlattı. Kilmurry Design’dan Matthew Kilmurry, iki Avolites Tiger Touch II konsol kullanarak muhteşem efektleri denetledi. 

Dublin’deki yeni yıl kutlamalarını 40 binden fazla kişi yerinde, milyonlarca kişi de televizyonda canlı izledi. Lazerler ve AquaBeam’lerin koreografisi göz kamaştırdı.

Kilmurry’nin kutlamalardaki görevi, Dublin kent merkezindeki Custom House Quay çevresini ve gökyüzünü aydınlatmaktı. Aydınlatmanın dinamik, orijinal, ve gece yarısı çalınan müzik parçasıyla tamamen senkronize olması gerekiyordu. Kilmurry kutlamadan önce evde Capture ve bir Tiger Touch II kullanarak zaman kodunu programladı; altı dakikada 300 civarı cue vardı.

Avolites Titan işletim sisteminin üstün zaman kodu öğrenme yeteneği Kilmurry’ye zaman kazandırdı. Aynı zaman kodu girişinden sonsuz cue listesi çalıştırılabiliyor. Kilmurry aynı anda çalışan sekiz cue listesi ve 300 civarı cue ile çalıştı ve zaman kodu oynatma sistemi her başlatıldığında program kusursuz aktı.

Kilmurry’nin donanımında 80 adet LightSky AquaBeam, 80 adet SGM P5 LED, 30 adet CLF Ares, 60 adet CLF Yara, 20 tane Prolights PanoramaIPAB, 10 tane 3k AO Serachlight, 12 de 4k AO Searchlight vardı. 

Avolites ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin’i arayabilirsiniz.