Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ATTO ThunderLink NS 3252 Thunderbolt 3 – 25 Gb Ethernet
ATTO ThunderLink NS 3252 Thunderbolt 3 – 25 Gb Ethernet
23.04.2019 09:44

ATTO ThunderLink Ethernet adaptörleri artık Thunderbolt özellikli bilgisayar kullanan yaratıcı profesyonellere Firewire veya USB kullanarak daha önce mümkün olmayan bellek deposuna uygun maliyetli erişim sunuyor. Bütünleşik ThunderLink adaptörleri ailesi saygın endüstri partnerlerinden uzun bir müşteri ve sertifika listesine sahip. Şimdi de ATTO ile 25 GbE birlikteliği, yüksek performanslı Thunderbolt bağlantısıyla bütünleştirildi. 

ATTO 25 GbE adaptörler günümüzün yüksek bant genişlikli içerik yaratma ortamları için en esnek ve ölçeklendirilebilir bağlantıyı sağlıyor. ThunderLink 25 GbE adaptörler macOS ve Windows 10 için sürücü desteği sağlayarak, heterojen işletim sistemine sahip müşterilere tek bir bağlantı çözümü sunuyor. 25 GbE bağlantının gittikçe daha fazla benimsenmesi ve Thunderbolt 3’ün yüksek bant genişliği, yoğun bant genişliği kullanan uygulamalar için gereken performansı sağlıyor.

İş akışına garantili tedarik ve kolay kurulumlu çözümler katmak istendiğinde ATTO ThunderLink amaca özel bir çözüm sunuyor. 25 Gb/s veri aktarım hızları ve çoklu boşaltma teknikleriyle (TCP, IPv4, UDP) ATTO Ethernet Thunderbolt adaptörler veri yedekleme ve onarma, IP içerik dağıtma, tıbbi görüntüleme, video render gibi yoğun bant genişliği gerektiren uygulamalar için en iyi bağlantı seçeneği. 

ATTO ThunderLink 25 GbE adaptörler hem yerel alan ağları hem de bellek depo ağları için ortak bir temel sağlıyor. ThunderLink NS 3252 standart OS izleme ve yönetim araçlarını kullanarak veri merkezinin yönetimi ile altyapısının karmaşıklığını ve maliyetini büyük ölçüde azaltıyor. 

ATTO ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 283 54 39 numaralı telefondan Bilgipark’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.