Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Velvet EVO 2 Studio Renk Ayarlı Panel Işık
Velvet EVO 2 Studio Renk Ayarlı Panel Işık
21.11.2019 10:39

Yeni ışık kaynağı her türlü olay yerinde ve stüdyoda yaratıcılık olanaklarını genişletme, hızlı kurulum, çekim sırasında uzaktan ayar için tasarlandı. EVO 2 Studio profesyonel bir renkli ışıktan beklenen her şeyi sunuyor; güvenilirlik, yüksek çıkış/ağırlık ve çıkış/Watt oranları, standart 14.4 Volt pillerle tam çıkış, kablosuz kumanda, fansız sessiz çalışma ve ergonomik kasa.

Denetim modları

Bir moddaki ayarlar, herhangi bir diğerinde ince ayarlanabiliyor.

  • CCT
  • HSI+
  • RGB+
  • GELS
  • EFFECT

Velvet GOYA App

Herhangi bir Android veya iOS mobil aygıtı üzerinde Velvet GOYA App uygulamasının kullanılmasıyla her türlü EVO paneli anında eksiksiz denetlenebiliyor. Jeller ve kullanıcı profilleri yaratılabiliyor, saklanabiliyor, yüklenebiliyor ve paylaşılabiliyor. Uygulamanın renk seçicisi kullanılarak bir fotoğraftan veya resimden renkler yeniden yaratılabiliyor. Yaratıcılık olanakları sınırsız. 

Hızlı, hassas ve paylaşılabilen Velvet GOYA App EVO panelinin denetimini ve renk ayarlarını yeni bir düzeye taşıyor. İleri HSI modunda sezgisel ve kolay kullanılan bir 360 derece renk küresi arayüzü bile var. EVO ile bir modda yapılan ayarlar, başka bir modda ince ayarlanabiliyor.

Tam denetim

Su geçirmez EVO üzerindeki Lumen Radio’dan kablosuz DMX ile hızlı kanal atama ve adresleme iş akışı için RDM özellikli. DMX master/slave işleviyle bir ışık kaynağıyla başlanıp DMX yoluyla daha fazla kaynak bağlanabiliyor ve bir konsol olmadan hepsi uyum içerisinde çalıştırılabiliyor.

Kanvas

GEL modu sayesinde çok çeşitli standart jeller ve ışık kaynakları arasından seçim yapılabiliyor. Efektlerin renkleri, hızları, sıklıkları tamamen ayarlanabiliyor. EVO 5LED teknolojisiyle bir modda renk ayarlanıp diğerinde ince ayarlanabiliyor ve istenen rengin üzerinde herhangi bir beyaz ışık renk sıcaklığı seçilebiliyor.

EVO 2 Location

EVO 2 Location ıslak ve tozlu yerlerin sert çalışma koşullarına uygun sağlamlıkta %100 alüminyumdan, hava koşullarına dayanıklı bir panel. AC gerilimle olduğu gibi iki standart V-Lock veya Gold Mount pille de tam kapasite çıkış verebiliyor. EVO’nun arka panelindeki çevirerek takılan plaka ile pil yuvası, AC güç kaynağı veya merkez küre yuvası hızla takılabiliyor.

EVO 2 Studio

Toz geçirmeyen, bakım gerektirmeyen panel EVO 2 Studio, fansız, tamamen sessiz çalışıyor. Sadece AC gerilimle çalışıyor ve seri bağlantı için DMX XLR5 konektörlere, RJ-45 üzerinden Ethernet denetimine, VELVET ArtNet Wi-Fi ile kablosuz denetime sahip. Sadece 92mm kalınlıkta ince profilli, düşük ağırlıklı, hızla kurulabilen panel, sadece 200 Watt güç tüketiyor. 

Velvet ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.