Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Padcaster Verse Mobil Yapım Sistemi
Padcaster Verse Mobil Yapım Sistemi
15.06.2019 13:01

Zarif, sade ve tamamen modüler Padcaster Verse, herhangi bir akıllı telefonu profesyonel düzeyde bir mobil yapım stüdyosuna dönüştürüyor. Çekimden çekime hızlı gitme, sahadan canlı görüntü akışı yapma ve ilham nerede ve ne zaman gelirse harika içerik yaratma imkanı veriyor.

Padcaster Verse adını çok yönlülük (versatility) sözcüğünden alsa da, asıl üstünlüğü performansı.

  • iPhone, Android veya küçük tabletleri koruyan sağlam kasa
  • Mini tripod, tutma yeri ve şarj aygıtı kombinasyonuyla sarsıntısız ve kesintisiz çekimler
  • Gürültüsüz mini mikrofon
  • G-POD esnek tripod ile nesnelerin etrafını sarıp çekim
  • Işıklar ve diğer aksesuarlar için kasanın üzerinde 13 yuva
  • Profesyonel film yapım ve canlı görüntü akış uygulamaları ile kesintisiz bütünleşme.

Padcaster Verse Grip

İlk eksiksiz mobil görüntü destek ürünü Padcaster Verse Grip, her türlü akıllı telefon için tasarlandı. 13 santimden 5 santime kadar her boyutta telefon takılarak hemen çekime hazır hale gelinebiliyor. 

Padcaster Verse Grip’teki üç adet bütünleşik cold shoe yuva sayesinde fazladan montaj parçası satın almadan mikrofonlar ve ışıklar eklenebiliyor. Ergonomik tasarımı, tek elle kolayca fotoğraf ve görüntü çekimine imkan veriyor. Bütünleşik ¼-20 tripod yuvasından yararlanılarak her türlü standart tripod veya diğer desteklerle kullanılabiliyor.

Padcaster Verse Grip’le birlikte verilen Padcaster G-Pod, çekimlerde erişimi uzatan ve özçekim imkanı veren, ikinci bir tutma yeri işlevi gören, sonsuz esnek bir tripod.

Padcaster Verse-Go

Verse-Go bir el kitinde çok sayıda özellik barındırıyor. Her boyutta telefon takılarak çekime başlanabiliyor.

Padcaster Verse Go’daki üç adet bütünleşik cold shoe yuva sayesinde fazladan montaj parçası satın almadan mikrofonlar ve ışıklar eklenebiliyor. Ergonomik tasarımı, tek elle kolayca fotoğraf ve görüntü çekimine imkan veriyor. Bütünleşik ¼-20 tripod yuvasından yararlanılarak her türlü standart tripod veya diğer desteklerle kullanılabiliyor.

Padcaster X-POD

Padcaster X-POD küçük ama güçlü bir mini tripod ile tabanca tipi tutma yerini bir arada sunuyor. Ayrıca bir 3200MaH şarj deposu kesintisiz çekim sağlıyor. Şarj kablosu, taşıma çantası ve mini-LED çalıma ışığı ile birlikte veriliyor.

Padcaster Mini Microphone

Mini Microphone gürültüyü önleyerek mükemmel ses sağlıyor. Hem TRS kablosu hem de TRRS çıkış kablosu ile birlikte teslim edilen mikrofon, mobil aygıtlarla, DSLR kameralarla, kaydedicili kameralarla ve ses kaydedicilerle kullanılabiliyor. Verilen darbe önleyici el gürültüsünü azaltıyor; kalın bir açık hava mikrofon süngeri, rüzgarlı havalarda bile net duyulma sağlıyor.

Padcaster Verse Mobile Media Kit

Özel amaca yönelik anahtar teslimi çözüm Padcaster Verse Mobile Media Kit film yapımcıları, video blogger’lar, mobil muhabirler, fotoğrafçılar, eğitimciler, canlı görüntü akışı yapanlar ve içerik yaratıcılar için.

Sağlam bir tutma yeri ile kafese sahip Verse, iki elle veya tek elle mükemmel kavranabiliyor. Cebe bile sığan Verse Grip her türlü telefonu veya küçük tableti kavrıyor ve hemen çekim imkanı veriyor. 

Verse Cage tutma yeri, akıllı telefon gimbali veya her türlü küçük kamera için çok güçlü, şaşırtıcı düzeyde çok yönlü bir yuva. Cilalı alüminyumdan ürünün bütünleşik ikili tripod yuvası, ek donanım gerektirmeden içine bir kamera veya altına bir tripod takılmasını kolaylaştırıyor. 

Padcaster Verse Mobile Media Kit’teki toplam 12 standart yuva ile 4 cold shoe yuva, istenen tüm aksesuarlara yeterli yer sağlıyor.


Ürün Verse Mobil Yapım Sistemi
Marka Padcaster
Web www.padcaster.com

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Görüntülenenler
Dergi