Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > EVS Sunucuları Sınavı Geçti
EVS Sunucuları Sınavı Geçti
15.06.2019 17:29

EVS’nin en son XT yapım sunucuları Networked Media’nın JT-NM SMPTE ST 2110 testinde Joint Task Force’u başarıyla geçti. AIMS Alliance yol haritasına ve endüstride genel kabul görmüş açık standartlara uygun olarak eksiksiz IP karşılıklı çalışma uyumluluğuyla üretilip teslim edilen ilk canlı yapım sunucuları, hatta ilk ürünler arasında.

XT sunucular üzerinde çalışan yeni Multicam 16.2 yazılımı tüm JT-NM ürünlerini, NMOS IS-04 ve NMOS IS-05 güncellemelerini destekliyor. XT ve XS-VIA ve önceki kuşak XT4K ve XS4K sunucular dahil güncellenen yazılımlı tüm EVS sunucular IP destekli ve IP iş akışlarına pürüzsüz geçiş ile geleceğin yapımlarına temel oluşturmak için uyumluluk standartlarını karşılıyor. 

Denetimli IP ağlar üzerinde SMPTE ST 2110 profesyonel medya standartları, canlı yapım, yayın ve diğer profesyonel medya uygulamaları için gerçek zamanda profesyonel IP ağlar üzerinde ayrı temel asıl veri akışlarının taşınmasını, senkronizasyonunu ve tanımlanmasını belirliyor. Bu standartlar profesyonel medya endüstrilerini tek bir ortak IP tabanlı mekanizmaya taşımak için yararlı.

Networked Media üzerinde Joint Task Force, Advanced Media Workflow Association (AMWA), European Broadcasting Union (EBU), Society of Motion Picture and Television Engineers (SMPTE) ve Video Services Forum (VSF) öncülüğünde, kendi kendini koordine eden bir grup. Bu endüstri kurulları profesyonel medya için IP teknolojilerinin geliştirilmesi üzerinde birlikte çalışıyorlar.

EVS ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 413 50 00 numaralı telefondan Arttek’i arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.