Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Rus NTV Kanalına 30 Grass Valley Kamera
Rus NTV Kanalına 30 Grass Valley Kamera
22.08.2017 17:21

Bir Belden markası olan Grass Valley, Rusya’daki ulusal federal televizyon kanalı NTV için en iyi program çözümünü belirlemek üzere yerel sistem bütünleştirici OKNO-TV ile çalıştı. Çeşitli seçenekleri inceleyen NTV, günde 24 saat haber programlarının kalite ve verimliliğini yükseltmek için 30 adet Grass Valley LDX 80 Flex kamera ve Karrera K-Frame S-Series 3 M/E Video Production Center Switcher satın aldı. Bu satın alım, NTV’nin daha fazla izleyici ve reklam veren getirecek olan SD’den HD’ye geçiş süreci planının bir parçası.

Ulusal federal televizyon kanalı NTV CTO’su Andrey Drukker şunları söyledi: “Grass Valley çözümünün gücünü ve işlevlerini görür görmez, geleceğimiz için akıllı bir yatırım olacağını anladık. Yapımlar çok karmaşık, ve birçok formatla çalışmayı ve çeşitli içerik akışlarını yönetmeyi gerektiriyor. Her şey çok çabuk gerçekleşiyor; gecikmeye yer yok. Kurduğumuz her şey iş akışımızla kusursuz bütünleşti ve izleyicilerimize en kaliteli programlar sunmamızı sağlıyor.

LDX 80 Flex NTV’ye sınırlı sanatsal çalışma gerektiren tek formatlı 1080i veya 720p çekim sağlıyor. NTV LDX Flex kameraları üstün görüntü kalitesi, yüksek hassasiyet ve düşük gürültü performansı için seçti. Grass Valley kameralar piyasada çok beğeniliyor ve NTV yerel Grass Valley bürosunun satış sonrası desteğinden memnun.

Yeni 3 M/E Karrera K-Frame S-Series, NTV’nin mevcut 2 M/E Karrera K-Frame masayı tamamlayarak karmaşık yapımlarda kolay denetim ve 1080p ve 4K UHD dahil çoklu format desteği sağlıyor. Bu yetenekler 6RU kasada 80x48 HD I/O sayısına kadar, 3 M/E ve 2 M/E olarak iki sistem paketi şeklinde satılıyor. Grass Valley’in NTV’ye sağladığı çözümün üç ana avantajı var.

  1. Mevcut triaks altyapının yeniden kullanılabilmesi ve Full HD yapım iş akışı ile bütünleşme.
  2. Stüdyolardaki LED paneller üzerinde rahatsız edici unsurları azaltan düşük gürültülü filtreler sağlayan LDX Flex.
  3. NTV yönetmenleri ve operatörleri tarafından iyi bilinmesi sayesinde eğitim gerektirmeyen Karrera.

Grass Valley ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 386 32 23 numaralı telefondan Grass Valley Eurasia’yı arayabilirsiniz.