Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > AJA 12GM SDI Çevirici
AJA 12GM SDI Çevirici
26.08.2017 14:06

Küçük boyutlu taşıma çevirici 12GM, 12G-SDI – Quad 3G-SDI ve Quad 3G-SDI – 12G-SDI çevrimler yapıyor. Muxer/DeMuxer 4K, UltraHD, 2K, HD ve SD iş akışlarını ve 1”2G, 6G, 3G, 1.5G bit hızlarında çok bağlantılı SDI sinyallerden tek bağlantılı SDI sinyallere çevrimi ve tam tersini destekliyor.

  • 12G ile 3G arasında çevrimler
  • SMPTE 425 giriş ve çıkışlara yapılandırılabilen SMPTE 2082 girişler ve çıkışlar
  • SMPTE 425 A ile SMPTE 425M B arasında çevrimler
  • Seğirme zayıflamasında eşitleme ve yeniden kilitleme
  • Giriş SMPTE 292M ise, tüm çıkışlar 1.5G SMPTE 292M
  • DWP-U-R1 enerji kaynağı
  • Beş yıl garanti

Evrensel güç kaynağı

AJA Mini-Converter’lar, tüm dünyada kullanıma uygun priz bağlantıları içeren evrensel enerji kaynakları ile satılıyor.

Küçük ve portatif

AJA Mini-Converter’lar bir monitörün arkasına, kabin arkasına veya doğrudan bir kamera donatımına takılabilecek kadar küçük. Kilitli güç konektörü yanlışlıkla çıkmaya karşı korumalı. Opsiyonel P-TAP enerji kablosu uzak yerlerde pil enerjisi sağlıyor.

AJA kalitesi

AJA Mini-Converter’lar 5 yıl garantili ve AJA’nın gelişmiş değiştirme hizmetine tabi. Değiştirme gerektiğinde AJA önce ilk cihazı geri göndermeyi şart koşmadan hemen yeni bir ürün gönderiyor. 

AJA Mini-Matrix

Tüm AJA Mini-Converter’lar hakkında bilgi artık iOS üzerindeki bir mobil uygulama olarak alınabiliyor. AJA Mini-Converter ürün serisi geniş olup, bu uygulama her koşul için doğru çeviriciyi bulmaya imkan veriyor. Her üründe daha fazla ayrıntı için AJA web sitesine linkler var ve uygulamadan ürün bilgileri doğrudan e-posta ile gönderilebiliyor. iPad ve iPhone için ücretsiz AJA Mini-Matrix uygulaması artık Apple iTunes Store’da bulunabiliyor.

Ürün 12GM SDI Çevirici
Marka AJA
Firma Baran Bilişim
Telefon 0212 343 13 68
Web
www.baranbilisim.com.tr

 

En Çok Görüntülenenler
Dergi