Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Polokom, Azerbaycan’da İctimai TV Stüdyo Projesini Gerçekleştirdi
Polokom, Azerbaycan’da İctimai TV Stüdyo Projesini Gerçekleştirdi
21.11.2019 11:58

Polokom, Azerbaycan devlet televizyonu olan İctimai TV’nin stüdyo projesini tamamladı. Çalışmayı en başından beri tüm ayrıntılarıyla projelendiren Polokom uzman kadrosu sayesinde kurulum ve eğitim başarılı bir şekilde tamamlandı.

4K alt yapıyı tercih eden İctimai TV’de kullanılan sistem ve markalar şöyle:

6 adet Blackmagic Ursa Broadcast kamera, Fujinon lens ve lens kontrol kitleri, fiber kamera dönüştürücü, stüdyo kamera fiber dönüştürücü, Canare SMPTE Hybrid fiber kamera kabloları, ATEM Kamera Control Panel, ATEM 2 M/E Video Swicther, 2 M/E Broadcast Panel 20×20 Video Router, Blackmagic Master kontrol ünitesi, Teranex SDI Distribution 12G, Teranex Audio to SDI, Teranex SDI to Audio, Teranex AV, SmartScope Duo 4K, Plura profosyonel broadcast referans monitörü, ClearCom interkom sistemi, Easy Media Suite Playout sistemi, Easy Ingest, Titlebox CG sistemi, Supermicro Network Swicther, 3 adet HyperDeck Studio Pro SSD kayıt cihazı, Angelbird SSD Disk.

Aktüel kamera servisinde de 5 adet Blackmagic Ursa Broadcast kamera, Fujinon lens ve SWIT batarya kullanıldı.

Proje başarılı bir şekilde kurulduktan sonra gerekli eğitimler de verildi.

TV stüdyo projesi bitiminden sonra verilen hizmetten, eğitimden ve teknik destekten memnun kalan İctimai TV; yayın otomasyon, MAM ve arşiv sisteminde de Polokom’u tercih etti. 500 TB storage sistemi kuruldu. Bütün ağ alt yapısı 10 GB fiber alt yapısı ile kuruldu. Supermicro 10 GB Network Swicther, Supermicro Server ve Easy yayın otomasyon kullanıldı. 

Birçok yerli ve yabancı entegratör firmanın katılımıyla gerçekleşen ve alım sürecinden kurulum sürecine değin Polokom’un başarılı şekilde yönettiği proje ve projede kurulan ürünler hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 320 06 44 numaralı telefondan Polokom’u arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.