Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Küçük Boyutlu Wheatstone IP Ses Konsolu Strata 32
Küçük Boyutlu Wheatstone IP Ses Konsolu Strata 32
21.11.2019 18:31

64 kanalı ve en son IP ses teknolojisi yeniliklerini 40 inç kasaya sığdıran Wheatstone Strata 32 ses konsolu, düşük ve orta bütçeli çoğu televizyon uygulamasının gereksinimlerini karşılıyor. 

Haber odaları, uzak yapım van araçları ve spor tesislerine uygun bu küçük boyutlu IP ses konsolu, sekiz alt grup ve iki master için özel amaçlı fader’ların yanı sıra, 64 kanal için katmanlandırılabilen 32 fiziksel fader içeriyor. 

Strata 32 başlıca yapım otomasyon sistemlerinin hepsiyle kesintisiz bütünleşiyor ve IP ses miks yazılımı ve opsiyonel sahne donanımı ile teslim edilebiliyor. 

Strata 32 Wheatstone’un ödüllü WheatNet-IP ses ağı, online miksli AES67 uyumlu bir IP ses ekosistemi, ses işleme ve sanal kurulum araçları, SIP/VoIP ve kodek gereçleri içeren konsollar ailesinin son üyesi. 

Strata 32 EQ dinamikleri ve talkback ayarlarını yapma, mix-minus sinyallerini ve veri yolu matrislerini yapılandırma, mikrofon gruplarının sesini kesme, kaynakları ve hedefleri yönetmeye yarayan sezgisel menü ile güçlü bir dokunmatik ekran arayüzü üzerinde ağdaki tüm kaynaklara erişim sağlıyor. Ön kanal OLED’leri, ilgili tüm kurgu ve çalışma işlevlerini bir bakışta görüntülüyor. 

WheatNet-IP ses ağındaki tüm giriş-çıkışları yöneten bu küçük boyutlu çözüm, konsol kasasındaki sabit bağlantı noktaları ile sınırlı değil. Strata 32 ağdaki tüm kaynaklara erişebiliyor ve istenen kanal her zaman istenen HD/SDI, AES, MADI, AoIP, Analog veya TDM formatında herhangi bir ses kaynağına veya hedefine bağlanabiliyor. Tüm fader’ler gereken her kaynağa erişebiliyor. 

Konsolun Gibraltar IP miks sistemi aynı anda 1.024 kanalı dijital sinyal işlemeye tabi tutabiliyor ve yeni dört ayrı otomatik miks gruplu mikser ve ekran üzerinde ağırlık kontrolü gibi gelişmiş özellikler sağlıyor. Opsiyonel 4RU StageBox One konsolun giriş-çıkış kapasitesini genişleterek 32 mic/line girişi, 16 analog line çıkışı, 8 AES3 girişi, 8 AES3 çıkışı,12 lojik portu ve iki Ethernet portu sağlıyor. StageBox One tüm WheatNet-IP ses ağına bağlı konsollarla çalışıyor. 

Strata 32 Wheatstone’un IP-64, Dimension Three, D-8EX, Series Four ve Series Two modellerini içeren IP ses ağı konsollarının en yenisi. 

WheatNet-IP ses ağı için yeni çıkan SwitchBlade aracı, AoIP lojik kontrolü, stüdyo operasyonunun kesintisiz paylaşımı ve tesisler, spor mekanları gibi ayrı yerler arasında yüksek kaliteli program yapımı için SIP ve kodek bant genişliği optimizasyonu içeriyor. 

Wheatstone ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.