Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Avid S1 Miks Kontrol Paneli
Avid S1 Miks Kontrol Paneli
21.11.2019 18:34

Yeni panel Avid’in üst düzey konsollarının benzersiz hız, zengin görsel geri bildirim ve yazılım bütünleşmesini, her yere ve bütçeye uygun, ince bir yüzeyde sunuyor. Avid S1 ile sevilen ses ve görüntü yazılımı aktif bir şekilde derinlemesine kontrol ediliyor ve iPad için ücretsiz Pro Tools | Control app uygulaması ile birlikte ergonomik verimlilik, kolay dokunmatik iş akışları, S6 tarzı ölçüm ve sinyal işleme göstergeleriyle uzun oturumlarda hızlı menü dolaşımı, sezgisel miks ve daha kısa sürede daha iyi sesli miksler elde ediliyor. 

Küçük boyutta büyük miks

Avid S1 ekranla klavye arasına sığacak kadar küçük olmasına rağmen, küçük yüzeyine büyük miks gücü sığdırıyor. Dokunmaya tepki veren motorlu fader’ler ve düğmeler, hızlı erişilen dokunmatik iş akışları ve tek dokunuşla karmaşık görevleri gerçekleştiren ekran tuşlarıyla Avid S1 her türlü müzik, ses post prodüksiyon veya video projesini hızlandıran hızı ve çok yönlülüğü sağlıyor.

Yazılım bütünleşmesi

Avid’in derinlemesine donanım/yazılım bütünleşmesi sağlayan yüksek hızlı Ethernet kontrol protokolü EUCON desteği, çok miktarda Avid ve üçüncü firma yazılım işlevlerine ve kontrollerine dokunarak ve fiziksel kontrollerle eksiksiz erişim sunuyor. Bir butona basılarak uygulamalar ve iş istasyonları arasında geçiş yapılabilmesi, en akıcı ve kolay kurgu ve miks deneyimlerini sunuyor. 

Miks hakkında derinlemesine bilgi

Sadece yüksek çözünürlüklü OLED ekranlara sahip olmakla kalmayıp ücretsiz Pro Tools | Control iPad app uygulamasıyla da bütünleşmesi sayesinde S1 zengin görsel geri bildirimlerle iş akışını zenginleştiriyor. Parça isimleri, değişken değerleri, otomasyon içeren, 9.1’e kadar S6 tarzı ses takibi, ölçüm göstergeleri ve kanal sinyal işleme görüntüleriyle, kısıtlı bütçeli projeler için çok yönlü bir kontrol yüzeyi üzerinde üst düzey bir konsolun geniş kapsamlı geri bildirimleri elde ediliyor. 

Ölçeklendirme

Daha fazla fader gerekiyorsa birden fazla S1 ünitesi birbirine bağlanarak geniş kapsamlı, tam bütünleşik bir kontrol yüzeyi yaratılarak, büyük miksleri yönetmek için klasik manuel kontrol sağlanabiliyor. Daha da iyi denetim için S1’e Pro Tools | Dock bağlanıp özel amaçlı taşıma kontrolleri, jog tekerleği, focus fader ve fazlası elde edilebiliyor. 

Avid ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.