Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yeni Dalet AmberFin Sürümünde Dolby Vision ve Socionext Desteği
Yeni Dalet AmberFin Sürümünde Dolby Vision ve Socionext Desteği
22.11.2019 10:32

Dalet AmberFin medya işleme platformu, son sürümüyle medya profesyonelleri, stüdyolar ve internet görüntü akış servis sağlayıcılar için ileri bir DR teknolojisi olan Dolby Vision teknolojisini içeren ilk yazılım tabanlı kod dönüştüren varlık yönetim sistemi oldu. Dolby Vision ve bir dizi yeni yazılım özelliğinin yanı sıra, Dalet AmberFin SoC (System On a Chip) uzmanı Socionext’in M820L HEVC kodlayıcı eklenti kartı gibi donanım hızlandırma araçlarıyla da zenginleştirildi. 

Kendi sınıfında tek ürün olan Dalet AmberFin’in medya işleme yetenekleri sayesinde otomatikleşen Dolby Vision master oluşturma ve dağıtım iş akışları, yayın, kablo ve uydu paketlerinden OTT HLS ve DASH paketlerine çıkışlar üretiyor. Bütünleşik BPMN uyumlu iş akışı sistemi ve API sayesinde yöneticiler kullanıcı arayüzleri yapılandırabiliyor, operatörler için görevler atayabiliyor, ve özel amaçlı kalite kontrol süreçleri kabul ettirebiliyorlar, böylece kendi tesislerine ta olarak uygun iş akışları oluşturabiliyorlar.

Dalet AmberFin’in dosya çıkışlarının paketleme düzeyi basit MP4’lerden giriş dosyaları ile otomasyon komutlarının koleksiyonlarından otomatik olarak sentezlenen karmaşık IMF paketlerine kadar değişebiliyor. Dalet’in SMPTE’nin fiziksel karşılıklı çalışma uyumluluğu testi etkinliklerine aktif katılımcılığı, tüm IMF işlemlerinin en yüksek düzeyde çalışma uyumluluklarını ve endüstriyi kasıp kavurmakta olan IMF master ve dağıtım devriminin önemli bir unsuru olmalarını garantiliyor. 

Dalet ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 283 54 39 numaralı telefondan Bilgipark’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.