Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Times Network Günlük Haber Toplamada Quicklink TX Kullanıyor
Times Network Günlük Haber Toplamada Quicklink TX Kullanıyor
22.11.2019 10:41

The Times Group’un alt firması Times Network, günlük canlı haber bültenlerine konukların katkılarını toplamak için Quicklink TX Quad aldı.

Hindistan’ın Mumbai kentindeki Times Network 100 civarı ülkede küresel bir varlık gösteriyor ve Times Now, ET Now, Mirror Now, Movies Now, MN+, Romedy Now ve MNX gibi saygın markaları bünyesinde barındırıyor.

Times Network’ün dijital kolu Times Now News, içeriğe meraklı izleyicilerine çeşitli ilgi alanlarında programlar sunacak şekilde kendini yapılandırdı.

Times Network Teknik & yayın Operasyonları bölümünden Vignan Kumar, Quicklink TX’i günlük haber bültenleri ve kayıtlı programları için kullanacaklarını, Quicklink TX’nin kalitesinin mükemmel ve yapılandırmasının kolay olduğunu söyledi. 

Microsoft ile işbirliği içerisinde tasarlanan Quicklink TX, bir görüntülü arama yönetim sistemi. SDI giriş-çıkışları ve HDMI arabirimi üzerinden çok sayıda Skype görüntülü aramasının profesyonel olarak alınmasını ve iletilmesini sağlayan bir alıcı/verici. Quicklink TX her Skype kullanıcısına gönderim ve alım yapabildiği için, aramaları HD kalitesinde yayınlamak için milyonlarca Skype kullanıcısına küresel ölçekte erişim sağlıyor. 

Quicklink ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 549 99 92 numaralı telefondan Aviteng’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.