Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Rus Kanalı İş Akışını Imagine Communicationss Platinum IP3 ile Kolaylaştırıyor
Rus Kanalı İş Akışını Imagine Communicationss Platinum IP3 ile Kolaylaştırıyor
20.12.2019 17:22

Rusya’nın St. Petersburg kentindeki Channel 5, MCR (Master Control Room) ve playout için Imagine Communications’tan bir Platinum IP3 yönlendirici satın alarak ana teknolojisini büyük ölçüde geliştirdi. Platinum IP3’ün dikkat çekici tasarımında görüntü ve ses altyapısının çoğu olduğu için, çok sayıda satıcı ve aygıt gereksinimini ortadan kaldırarak kablolamayı sadeleştiriyor, enerji tüketimini azaltıyor ve iş akışlarını daha uyumlu ve şeffaf hale getiriyor. 

Channel 5 zaten bir Imagine Platinum yönlendirici kullanıyordu, ama sürekli artan operasyonel talepler daha fazla giriş ve çıkış gerektirdi. Channel 5 yeni genişletilen yönlendiricinin içerisine çok daha fazla işlev katarak harici üçüncü firma aygıtlarına ihtiyacı ortadan kaldırdı ve altyapısını geliştirme fırsatından yararlandı.

Yeni 28RU Platinum IP3 yönlendirici, Imagine’in kanal çözüm ortağı MediaProject tarafından belirlendi, yapılandırıldı ve kuruldu. IP3 ölçeklendirilebiliyor ve ilk kurulumunda tamamen yedeklemeli yönlendirme ve hem fiber hem bakır arabirimleriyle SD ve HD çözünürlüklerde 576 x 1024 görüntü giriş-çıkışı sağlıyor. Yönlendirici ayrıca her biri 128 adede kadar ses kanalı taşıyabilen 64 TDM ses yuvasını destekliyor.

Platinum IP3 başka sistemlerde her biri enerji, soğutma ve kabin rafı yeri gerektiren çok sayıda üçüncü firma aygıtı gerektiren görüntü ve ses işlemeyi sade bir yapıda sunuyor. Channel 5’te playout ve master kontrol alanlarındaki tüm çoklu görüntüleyici ekranlarını yönlendiriciyle bütünleşik Platinum SX Pro çoklu görüntüleyici kartlar sürerek, harici işlemcilerde tasarruf sağlayıp daha hızlı ve güvenli çalışmayı garantiliyor. Yönlendiricide eksiksiz düzey denetimli, kanal dolaşımlı ve görüntü işlemeli ses gömme ve ayırma da var.

Imagine Communications ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 283 54 39 numaralı telefondan Bilgipark’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.