Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Panasonic Kısa Filmleri, Lumiere Japan Awards 2019 Ödülleri Kazandı
Panasonic Kısa Filmleri, Lumiere Japan Awards 2019 Ödülleri Kazandı
18.01.2020 11:35

Panasonic, Lumiere Japan Awards 2019 organizasyonu kapsamında iki önemli ödüle değer bulundu. Joy Lives in New Orleans Jazz adlı 4K HDR kısa filmiyle ilk Grand Prix ödülünü kazanan Panasonic, 8K HDR kısa filmi The Gift sayesinde bir de Special Award aldı. Her ikisi de Panasonic Visuals tarafından çekilen filmlerin prodüksiyonlarını Panasonic Corporation gerçekleştirdi.

Lumiere Japan Awards ödülleri her yıl uluslararası bir endüstri profesyonelleri organizasyonunun Japonya bölümü olan Advanced Imaging Society Japan Committee (AIS-J) tarafından veriliyor. Ödüller ileri görüntü çekim teknolojilerinden yararlanan sıra dışı görüntü içeriklerini teşvik etmeyi ve paylaşmayı hedefliyor. Bu yıl 3D, 4K, 8K, VR (Virtual Reality) şeklinde dört kategoride başarılı çalışmaların değerlendirmeye alındığı on dokuz esere ödülleri Inter BEE (International Broadcast Equipment Exhibition) adlı uluslararası yayın donanımları fuarı sırasında sunuldu. 

Bu Panasonic’in Lumiere Japan Awards ödülleri kapsamında üst üste üçüncü başarısı ve ilk büyük ödülü (Grand Prix). Panasonic 2017 yılında Carrying a Wish filmiyle, 2018’de ise The Festival of Up Helly Aa ile UHD kategorisinde mükemmellik ödülleri (Excellence Awards) kazanmıştı. 

Panasonic ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 17 00 numaralı telefondan Başarı’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.