Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sennheiser 6000 Serisi Londra’da Sahnede
Sennheiser 6000 Serisi Londra’da Sahnede
18.01.2020 13:02

Önemli teatral yapımların talep ettiği geniş, intermodülasyonsuz çok kanallı kurulumları sağlayabilme yeteneğiyle tanınan Sennheiser, en son dijital kablosuz bağlantı teknolojisiyle yüksek kanal yoğunluğu ve maksimum sinyal güvenilirliğini bir araya getiren en yeni 6000 serisiyle kablosuz teknolojiyi geliştirmeye ve yeniden şekillendirmeye devam ediyor. EM 6000 çift kanallı alıcının 244 MHz anahtarlama bant genişliği, gereken frekans dinamikliği, dahili anten bölücü, AES-256 şifreleme ve analog-dijital çıkış seçenekleriyle ses miks sistemlerinde esnek bağlantı opsiyonları sunuyor.  

Centre Foreground Jamael Westman (Hamilton) ve Hamilton’ın West End ekibi. Fotoğraf: Matthew Murphy.  

The Lion King müzikalinde kullanılan Sennheiser Digital 6000 serisi kabin rafı donanımı.

Tiyatrodaki kullanıcıların özellikle ilgisini çeken tamamen yeni SK 6212 dijital vücut paketi verici, 63 x 47 x 20 mm boyutları ve sadece 112 gram ağırlığıyla hemen her kostümle kolayca gizlenebiliyor. Metal kasası sağlam, neme dayanıklı ve 12 saat kesintisiz pil ömrü sunuyor. 6000 sistemi bir bütün olarak kullanıcılar ve tasarımcılar tarafından en yüksek profesyonel düzeyde talep edilen çok kanallı stüdyo performansı, bütünleştirme seçenekleri, güvenilirlik, kolaylık ve yapılandırılabilirlik sağlıyor. 

l-r Cleve September (Laurens), Jamael Westman (Hamilton), Jason Pennycooke (Lafayette) ve Tarinn Callender (Mulligan). Fotoğraf: Matthew Murphy.  

Tiyatro ses teknolojileri konusunda uzman ve uzun zamandır bir Sennheiser müşterisi olan Autograph Sound, farklı çeşitlerde projelerde çalışan ses tasarımcılarının taleplerine yanıt olarak demirbaşına dört yüze yakın Sennheiser 6000 serisi kanal ekledi. Bunlar arasında Hamilton’ın Londra yapımları, yeni açılan Dear Evan Hansen, Wicked, School Of Rock RSC’nin The Boy In The Dress oyunlar var. 

Centre Foreground Sifiso Mazibuko (Aaron Burr) ve Hamilton’ın West End oyuncuları. Fotoğraf: Matthew Murphy.

6000 serisi ürünler Sondheim Theatre’da sergilenen Les Misérables oyununun yapımında da kullanılıyor. Londra dışında ise Manchester Royal Exchange Theatre’da sergilenen Gypsy oyununda, The Lion King, The Bodyguard ve The King And I oyunlarının turnelerinde yine Sennheiser 6000 serisinden yararlanılıyor.

Sennheiser ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 293 37 50 numaralı telefondan Metan’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.