Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AKG Podcaster Essentials Ürün Paketini Tanıttı
AKG Podcaster Essentials Ürün Paketini Tanıttı
21.02.2020 16:32

Harman Professional Solutions Anaheim’deki 2020 NAMM fuarında ve Las Vegas’taki 2020 CES fuarlarında yeni Podcaster Essentials ürün paketini sergiledi.

Podcast yayıncılarına, görüntü yapımcılarına ve içerik yaratıcılarına profesyonellik kazandırmak için tasarlanan AKG Podcaster Essentials, yeni AKG Lyra USB mikrofon, AKG K371 kulaklıklar, Ableton Live 10 Lite kayıt yazılımı, dört parçalı bir Berklee Online kayıt sınıfı ve kulaklık bölücü içeren eksiksiz bir ses kablosu takımı içeriyor.

Ultra HD, çok modlu bir USB mikrofonu olan AKG Lyra, çeşitli kayıt uygulamalarına uygun dört farklı kayıt moduyla üstün 24 bit, 192 KHz ses kalitesi sunuyor. AKG K371 kulaklıklar sınıfındaki en geniş 50mm sürücülerle net, ayrıntılı ses sağlıyor ve arkası kapalı tasarım iyi ses yalıtımını garantiliyor. Kolay bir ses yapım platformu olan Ableton 10 Lite, kullanıcılara profesyonel podcast yayınlarını hızla ve kolayca kaydedip kurgulama imkanı veriyor.

Harman Professional Solutions Kayıt ve İçerik yaratım Direktörü Chris Hansen şunları söyledi: “Günümüzün podcast yayıncıları ve içerik yaratıcıları, diğerlerinden öne çıkacak en yüksek kalitede yapımlar yaratabilmek için çok yönlü, güçlü ses çözümlerine gereksinim duyuyorlar. Podcaster Essentials ürün paketi yaratıcıların bilgisayarlarını profesyonel kalitede bir podcast stüdyosuna dönüştürebilmeleri için gereken her şeyi sağlıyor. 2020 NAMM ve CES fuarlarında müşterilerimizin Podcaster Essentials ürün paketiyle her türlü kurulumda profesyonel bir podcast oluşturmanın ne kadar kolay olabileceğini görmeleri bize heyecan veriyor.

AKG Lyra akustik olarak saydam, 4K uyumlu, Ultra HD düzeyinde 24 bit/192 KHz ses çözünürlüğüyle sınıfındaki en yüksek ses kalitesini sunuyor. Lyra’daki yenilikçi AKG Adaptive Capsule Array, kapsül grubunun sağladığı dört adet optimize edilmiş ses yakalama modu, her türlü uygulama için profesyonel ses sağlamayı kolaylaştırıyor. Dahili bir kendi kendini ayarlayan darbe yumuşatma yuvası temas gürültüsünü azaltırken, dahili bir ses yayıcı ve AKG’nın patentli Internal Element Overload Prevention teknolojisi gürültüyü otomatik olarak azaltarak, patlama seslerini ortadan kaldırıyor ve sinyal düzeylerini yükseltiyor. Tak-çalıştır kolaylığı, hangi deneyim seviyesinden olurlarsa olsunlar yaratıcıların kaydın kurulumunu hızla yapıp başlayabilmelerini sağlıyor.

AKG K371 profesyonel stüdyo kulaklıkları, stüdyo veya olay yerlerinde yapım için ideal küçük, katlanır tasarımında performans, hassasiyet ve üstün rahatlığı bir araya getiriyor. Yüksek hassasiyette titanyum kaplamalı 50mm sürücüler, mükemmel akustik doğruluk için en derin alçak seslerden en canlı yüksek seslere kadar her ayrıntının reprodüksiyonunu gerçekleştiriyor. Kulağın üzerini örten, arkası kapalı tasarım, gürültülü ortamlarda çok iyi yalıtım sağlıyor ve AKG Lyra’nın içerisine ses sızmasını engelliyor. Yavaşça eski haline gelen köpük yastıklar ve ayarlanabilen kalibreli kafa bandı mükemmel bir duruşu garantiliyor ve tek kulakla dinleme için kulak elemanları 90 derece dönebiliyor. K371’in hafifliği, en uzun kullanım oturumlarında bile kulakta minimum yorgunluk yaratıyor.

Ableton Live 10 Lite, Ableton’un en üst modeli Live 10 ses yapım yazılımının hızlı, esnek, hafif bir sürümü. Kayıtları bir araya getirip kurgulamak, vokal kayıtlarını zenginleştirmek, ses efektleri eklemek ve hatta özel tema ve fon müzikleri eklemek için güçlü, sezgisel özelliklere sahip Live 10 Lite, podcast yayıncılarına hızlı ve kolay profesyonel podcast’lar hazırlamak için gereken her şeyi veriyor.

Dört bölümlük Berklee Online dersi; mikrofonlar, çok kanallı kayıt, kayıt donanımı ve teknikleri, dijital sesle çalışma, kritik dinleme, mikslerin seslerini iyileştirme konularında bilgi vererek, ses yapımcılığına iyi bir başlangıç sunuyor.

AKG ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.