Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Dejero İkinci Technology and Engineering Emmy Ödülünü Aldı
Dejero İkinci Technology and Engineering Emmy Ödülünü Aldı
21.02.2020 18:54

Mobil veya uzak noktalardayken ödül kazanmış görüntü taşıma ve internet bağlantısı sağlayan bulut denetimli çözümler konusunda yenilikçi firma Dejero, ikinci bir saygın Technology and Engineering Emmy Award ödülüne değer görüldü. Video over Bonded Cellular Internet (VoCIP) teknolojisi kategorisindeki ödül, Dejero’nun Smart Blending Technology ve benzersiz hibrid kodlama yaklaşımı sayesinde Dejero’nun endüstrideki yenilikçiliğini onurlandırıyor.

Genel merkezi Kanada’daki Waterloo’da bulunan Dejero, son on yılda patentli ve patent bekleme aşamasındaki Smart Blending ve hibrid kodlama teknolojilerini mükemmelleştirdi. Bu teknolojilerin birlikte çalışarak oluşturdukları tam bütünleşik sistem, ağ kalitesinde ve görüntü içeriğindeki değişikliklere gerçek zamanda tepki veriyor. Bu sistem yayıncıların hücresel ağlar kullanarak sahadan canlı içerik toplama biçimlerini dönüştürerek, haber toplama ekiplerine canlı bir çekimi klasik uyduya çıkış teknolojisininkinden çok daha az bir maliyetle yayınlayabilecekleri yer bakımında geniş esneklik sağlıyor.

Dejero Smart Blending Technology birden fazla satıcıdan hücresel ve uydu bağlantıları gibi çok sayıda ağ teknolojisini bir araya getirerek sanal bir “ağların ağı” yaratıp güvenilirliği yükseltiyor. Bu teknoloji dalgalanan bant genişliğini, paket kayıplarını ve gecikme farklılıklarını gerçek zamanda dinamik ve akıllı bir şekilde yöneterek, IP paketlerinin hedeflerine ulaşmaları için mümkün olan en iyi yolu garantiliyor. Sonuç olarak yüksek güvenilirlik, bağlantı çeşitliliğinden gelen daha geniş kullanılabilirlik ve gerektiği yerde daha yüksek bant genişliği elde edilebiliyor. 

Bu yılın Technology and Engineering Emmy Awards ödülleri, NAB 2020 fuarı sırasında, 19 Nisan’da Las Vegas’taki Wynn Hotel’de bir ziyafet eşliğinde sunulacak.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.