Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Ross Video Ultrix Yönlendirme ve AV İşleme Platformlarında Yenilikler
Ross Video Ultrix Yönlendirme ve AV İşleme Platformlarında Yenilikler
22.02.2020 10:24

Ross Video’nun yenilikçi yönlendirme ve ses-görüntü işleme platformu Ultrix ilk olarak 2016 NAB fuarında tanıtılmıştı. 2018 yılında 1RU boyutlu Ultrix-FR1 ile 2RU boyutlu Ultrix-FR2 modellere 5RU model Ultrix-FR5 katıldı. Ultrix ürünleri bugüne dek çok sayıda sektörel ödül kazandı ve yetenekleri kabin raflarını dolduran klasik altyapı donanımlarını daha küçük ve verimli bir yapının içerisine sığdırdı ve adeta piyasanın yönlendirme platformunun neler yapabileceği konusunda algısını değiştirdi. Yazılım tanımlı bir çözüm olan Ultrix’e basit bir yazılım lisansı ile ek özelikler eklenebiliyor. Bu sayede müşteriler kritik sistem tasarım kararlarını önceden vermek zorunda kalmıyorlar ve nakliye teknolojisindeki değişikliklerin kısıtlamalarına bağlı kalmıyorlar.

Ross 2019 yılında Ultrix’in tüm sinyal işleme gücünü 2110 görüntü akışı tarafından kullanılabilir hale getiren Ultrix IP’yi çıkararak, Ultrix-FR5’in yeteneklerini zenginleştirdi. Ross Video şimdi de Ultrix-FR1 ile Ultrix-FR2 kasalarının Ultrix-IP destekli yeni modellerini sunuyor. Bu önemli gelişme sayesinde müşteriler herhangi bir Ultrix kasa boyutunu kullanarak kendi IP kurulumlarını ölçeklendirebiliyorlar. Ayrıca yeni Ultrix-FR1 ile Ultrix-FR2 kasalarında daha verimli ısı yayımı ve dar yerlerde ve zorlu prodüksiyon ortamlarında iyi performans için Ultrix-FR5 ile aynı, cihazın her yerini soğutan sistem var.

Ross Video Bağlantı Ürünleri Pazarlama Müdürü Todd Riggs, yeni modellerin müşterilere getireceği avantajlara dikkat çekerek, güncellemelerle ilgili yorum yaptı: “Bu yıl çıkarmaktan çok mutlu olduğumuz Ultrix IP, müşterilerimize IP alanında bağlantı için yüksek performanslı bir çözüm sağlıyor. Bu iki yeni tarzda kasanın piyasaya çıkmasıyla müşterilere IP ve/veya karma prodüksiyon tesislerini kurmaya başlamaları için daha fazla seçenek ve daha da uygun maliyetli yollar sunuyoruz.”

Ross Video ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 291 22 30 numaralı telefondan Akratek’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.