Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Datavideo
Datavideo
16.10.2017 11:16

NightHawk Kameralar

Datavideo’nunNightHawk serisi kameraları, çeşitli uygulamalar için küçük tasarımlı, zengin özelliklerle dolu, yüksek kaliteli kameralar. 4/3 CMOS sensörlü ISO 409600’e kadar arttırılabilen gerçek zamanlı HDR hassasiyetli NightHawk kamera serisi, gölgeleri ve parlak ışıkları çok ayrıntılı yakalayabiliyor. Dijital gürültü azatlım özeliği sayesinde kullanıcılar zayıf ışık altında bile dikkat çekici görüntü kalitesi elde edebiliyorlar. NightHawk’ın her türlü 4G ağı üzerinden YouTube ve Facebook’a RTMP akışı yapabilmesi, açık havada canlı etkinlik yayınları için düşük maliyetli, yüksek kaliteli bir çözüm sağlıyor.

HS-1600T HDBaseT Mobil Stüdyo

Datavideo HS-1600T mobil stüdyo görüntü mikseri Full 1080p video destekler. Canlı yayın ve TV programlarında çeşitli video ve ses kaynakları kullanılabilmesi için tasarlanmıştır. HS-1600T aynı zamanda dini ve eğitim yayınları için yüksek değerdeki bir çözümdür. Dahili HDBaseT teknolojisi 1080p sinyalin 3 PTC-150T HDBaseT kameradan CAT5 veya CAT6 kabloyla alınmasını sağlar. PoE (Ethernet üzerinden enerji) özelliği sayesinde 3 adet PTC-150 kameraya enerji verebilmeyi sağlar. Bu da kameraların kurulumunu hızlı ve kolay hale getirir.

CC-360 360° Kamera

Datavideo, gerçek zamanlı 360 kamera akışı sunuyor. Bu kompakt, pille çalışan kamera 4 set sensör ve lens bulundurur. Bu sensörler, rakip kameralara kıyasla daha yüksek çözünürlüğe sahipler ve düşük bozulma videolarıyla sonuçlanan en yeni gerçek zamanlı stitching yazılımı ürününü kullanıyorlar. CC-360, saniyede 30 kare ile toplam 4K çözünürlükte kayıt yapmak için lensli 4 adet Full HD sensör kullanır. CC-360, hareketsiz görüntü modunda 6K çözünürlüğe kadar görüntü yakalayabilir.

TWP-10 Görüntü Duvarı İşlemcisi

TWP-10 4K Video Wall İşlemcisi, çoklu düz panel ekranlar için güçlü, uygun maliyetli ve gerçek zamanlı bir işlemcidir. Kontrol yazılımı ile birçok ekran yapılandırması yapılabilir. TWP-10, kullanıcıların HDMI videolarını 4K2K @ 60Hz 4:4:4'e kadar giriş yapmalarını sağlar. Dahili ölçekleyici (scaler) HDMI kaynaktan gelen sinyalleri, monitörlerin, düz panel ekranların, projektörlerin ve kullanıcı tarafından seçilebilecek çıkış ayarlarının Widescreen Ultra Genişletilmiş Grafik Dizisi'ne (WUXGA 1920x1200) kadar orijinal çözünürlüğüne uyacak şekilde dönüştürür. TWP-10 işlenmiş videoyu HDMI vasıtasıyla ekran düzeni kurulumuna bağlı olarak bağlı monitörlere veya projektörlere gönderir. Düzen, dijital tabela, video yayını, eğitim ve gözetim sistemi gibi çeşitli uygulamalar için görsel efekt optimizasyonu gibi kolaylıkla değiştirilebilir.

DVS-200 Akış Sunucu Yazılımı

DVS-200, kullanıcının gerçek zamanlı videoyu birden çok cihaza kodlamasını, kodunu dönüştürmesini, kaydetmesini ve sunmasını sağlayan devrim niteliğindeki bir görüntü akış (streaming) platformdur. DVS-200 bir yazılım paketi veya tam donanımlı bir anahtar teslim çözüm olarak gelir. Yapmanız gereken tek şey kaynaklarınızı birleştirip yayınlamaya başlamaktır. DVS-200, akışınızın kodunu çözmek, kodlamak, kaydetmek, dönüştürmek ve geniş bir kitleye yayınlamak için kullanılır; örneğin sunumuzu çok sayıdaki cihazda, çok sayıda platformda ve çok sayıda nitelikte sunmak istediğinizde. DVS-200 size cep telefonlarına akış gönderme, bilgisayar tabanlı kullanıcılara farklı akışlar gönderme ve Facebook veya Youtube'daki kullanıcılara farklı akışlar gönderme olanağı verir. Hepsi gerçek zamanlıdır. DVS-200, aynı anda birden çok alım işlemi yaparak çok kanallı bir kayıt yapabilir. Kaydedilen içerik sabit diske kaydedilebilir ve daha sonra VOD aracılığıyla görüntülenebilir. DVS-200, kullanıcıya bu kadar çok özgürlük ve esneklik getiren ilk akış/medya dağıtım platformudur. Sunumlar ve canlı etkinlikler, hangi cihazı kullanırsanız kullanın, doğrudan kaynaktan izleyicilerinizin ekranlarına iletilebilir. Host edilen web oynatıcı, tüm mobil ve masaüstü cihazları destekler veya gerçek bir IPTV deneyimi için isteğe bağlı NVD-30 kod çözücülerini kullanır.

www.datavideo.com

 

Önceki Makale
Bluebell
Sonraki Makale
Aaton Digital
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi