Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Skimo Etkinliği Comapedrosa Andorra 2020, İzleyicilere AJA Akış Çözümleri ile Ulaştı
Skimo Etkinliği Comapedrosa Andorra 2020, İzleyicilere AJA Akış Çözümleri ile Ulaştı
19.05.2020 00:22

23 Ocak- 26 Ocak 2020 tarihleri arasında yapılan iki günlük etkinlik için Andorran Dağcılık Federasyonu (FAM), yerel yapım şirketi Imaginaris ile yerinde ve uzak seyirciler için canlı yayınlar hazırladı. Bir dizi AJA çözümü kullanan Imaginaris, tüm eylemi dağın dibindeki tesiste bulunan büyük bir LED ekrana ve Facebook Live’a getirdi.

Kamera operatörleri yarışçıların yanına tırmanıp kayacak ve öngörülemeyen doğa güçlerine maruz kalacağı için bu zorlu prodüksiyon ortamı göz önüne alındığında Imaginaris, AV yapım şirketi QuatreSisVuit’ten yardım istedi.

Imaginaris ve QuatreSisVuit, JVC GY-HM250 kameralar kullanarak yarış görüntülerini yakaladı, Canon XF705 kameralar da farklı bir bakış açısı sağlamak için dağın dibinde çekimler yaptı. Her kamera, DwarfConnection RF bağlantıları, yer paylaşımları için grafik sistemleri ve zamanlayıcılar aracılığıyla birbirine bağlandı. AJA KONA HDMI yakalama kartı ve AJA U-TAP SDI ve U-TAP HDMI USB 3.0 destekli yakalama aygıtları kullanarak, tüm görüntüler ve kaynaklar bir Mac iş istasyonunda çalışan Telestream Wirecast Pro üzerinden beslendi. Daha sonra çıktı, tesiste kurulan büyük bir LED ekrana ve Facebook Live’a akış için AJA HELO H.264 akış ve kayıt cihazlarına çıkış için bir alt karışım oluşturmak üzere bir Roland değiştiriciye dağıtıldı.

AJA ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan ya da 0549 464 40 89 Whatsapp numarasından Baran Bilişim’e ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.