Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Small HD UltraBright Kamera Üzeri Monitörler
Small HD UltraBright Kamera Üzeri Monitörler
16.09.2017 11:46

UltraBright monitörler 10-Bit ColorEngine ile HDR Preview izleme ve 2500 nit parlaklık sunuyor. HDR Preview beyaz nokta ve siyah nokta ayar kaydırıcı ile hassas olarak ayarlanabiliyor. SmallHD ColorFlow 3D LUT yazılımı kullanılarak SD kartı aracılığıyla herhangi bir 3d LUT yüklenebiliyor. PageBuilder OS, Focus Peaking, HD Waveform ve 3D LUT gibi profesyonel yazılım araçlarına hızlı ve kolay erişim sağlıyor.

503 ve 703 UltraBright modelleri dünyanın en parlak 5 inç ve 7 inç monitörleri oldukları halde, düşük güç tüketiyorlar. Lemo enerjinin yanı sıra, Gold Mount, V-Mount ve Sony L-Series pil plakaları da var.

PageBuilder OS görüntü sinyallerini Output Preview sayfası yoluyla akış yönünde gönderme imkanı veriyor. Output Page’e uygulanan tüm LUT’lar da aynen gönderiliyor. HDMI/SDI sinyaller Cross Conversion ile kolayca çevriliyor.

Ekran üzerinde aynı anda üç adede kadar kişiselleştirilebilen Scope görüntülenebiliyor. Gösterilen videodan ham piksel değerlerini görmek için Color Picker kullanın.

Referans için dahili IRE kılavuzlu Exposure Assist, hem ARRI hem de Spectrum tabanlı False Color özelliğini destekliyor. Seçilen bir parlaklık seviyesine yaklaşıldığında uyarı için 2x Zebra’dan yararlanılabiliyor. Bu özellik çekimler ve kameralar arasında pozlamaları eşleştirirken kolaylık sağlıyor. 

Aynı anda iki giriş kaynağı izlenebiliyor. Her kaynağa ayrı ayrı LUT’lar ve araçlar uygulanabiliyor. A/B kameralarını, LUT öncesi ve sonrası çekimleri izlemek için ideal bir özellik. Her sayfaya ayrı araçlar da uygulanabiliyor.

Focus Assist’in odaklanan nesne üzerinde parlak bir ışık yaratması, yayın sırasında odaklama yaparken öneriliyor. Focus Peaking’in görüntüdeki hatların keskinliği arttırması, daha ayrıntılı odaklamaya imkan veriyor. Odak araçlarının yoğunluğu ve rengi değiştirilebiliyor. 

Small HD ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.